طراحی سایت با php به صورت حرفه‌ای

طراحی سایت حرفه‌ای در گسترش کسب و کار شما بسیار موثر است و به‌نوعی معرف هویت برند شما به حساب می‌آید؛ البته به‌شرطی که طراحی سایت با php را برای وبسایت خود انتخاب کنید که جزو محبوب‌ترین زبان‌های برنامه نویسی است؛ متخصصین ماهر و باتجربه ما در شرکت پیشگامان ویرا، مراحل طراحی سایت حرفه‌ای با php را به بهترین شیوه ممکن انجام می‌دهند تا قدم بزرگی در جهت کسب رضایت‌مندی شما مدیران کسب و کار بردارند.

طراحی سایت با php

مراحل طراحی سایت یا برنامه نویسی php

• قرارگیری محتوا در صفحات وب php
قرارگیری محتوا در صفحات وب php
.

متخصصین ما در گروه پیشگامان ویرا، محتوای وبسایت را در قسمت body صفحه قرار می‌دهند.

استفاده از فوتر PHP
استفاده از فوتر PHP
.

 در این مرحله اقدامات مربوط به طراحی فوتر را انجام می‌دهیم و سایر اطلاعات وبسایت همچون لینک‌ها داخل این صفحه قرار می‌گیرند.

طراحی هدر php
طراحی هدر php
.

در این قسمت اطلاعات عناوین را همراه با زبان HTML و CSS قرار می‌دهیم.

مرحله آخر php
مرحله آخر php
.

در آخرین قدم مراحل طراحی سایت، با استفاده از دستورات echo فایل مورد نظر را بر روی سرور قرار می‌دهیم؛ سپس با زبان CSS اقدامات مربوط به موقعیت‌یابی عناصر صفحه را تکمیل می‌کنیم.

مراحل طراحی سایت یا برنامه نویسی php

توسط مهندسین ما در مجموعه پیشگامان ویرا به صورت زیر انجام می‌شود:

• قرارگیری محتوا در صفحات وب php
قرارگیری محتوا در صفحات وب php
.

متخصصین ما در گروه پیشگامان ویرا محتوای وبسایت را در قسمت body صفحه قرار می‌دهند؛

استفاده از فوتر PHP
استفاده از فوتر PHP
.

 در این مرحله اقدامات مربوط به طراحی فوتر را انجام می‌دهیم و سایر اطلاعات وبسایت همچون لینک‌ها داخل این صفحه قرار می‌گیرند؛

طراحی هدر php
طراحی هدر php
.

در این قسمت اطلاعات عناوین را همراه با زبان HTML و CSS قرار می‌دهیم؛

مرحله آخر php
• مرحله آخر php:
.

در آخرین قدم مراحل طراحی سایت ، با استفاده از دستورات echo فایل موردنظر را بر روی سرور قرار می‌دهیم؛ سپس با زبان CSS اقدامات مربوط به موقعیت‌یابی عناصر صفحه را تکمیل می‌کنیم.

مشاوره رایگان
ارتباط مستقیم با کارشناسان ویرا:

مزایای ساخت سایت با php

طراحی سایت‌های php که توسط کارشناسان مجموعه ما در شرکت پیشگامان ویرا انجام می‌شوند، شامل مزایای متعددی هستند که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم:

مزایای ساخت سایت با PHP
قیمت مناسب برنامه نویسی با php
.

زبان برنامه نویسی php با کلیه سیستم‌عامل‌های مختلف همچون یونیکس، لینوکس، ویندوز و … سازگاری دارد که این امر موجب کاهش هزینه‌های نهایی طراحی سایت شما می‌شود.

ساده بودن php
.

استفاده از زبان برنامه نویسی php بسیار آسان است؛ از این‌رو php جزو زبان‌های برنامه نویسی محبوب به‌حساب می‌آید که با استفاده از آن می‌توانیم کدگذاری‌ها را به‌صورت ساده در صفحات وب انجام دهیم؛ این ویژگی باعث می‌شود که میزان امنیت وبسایت شما تاحد زیادی افزایش پیدا کند.

استفاده از CMS در طراحی سایت با php
.

در واقع سفارشی سازی CMS باعث می‌شود که وبسایت شما با نیازهای کاربران تطبیق پیدا کند؛ زیرا قالب‌های اصلی این نوع سایت‌ها با php طراحی می‌شوند.

قابلیت استفاده از فریم ورک‌های php
.

در طراحی سایت با php متخصصین شرکت ما در مجموعه پیشگامان ویرا از مناسب‌ترین فریم ورک‌های php استفاده می‌‌کنند تا نتیجه نهایی دلخواه شما باشد.

پشتیبانی از ساخت سایت با php
.

مجموعه‌ای از بهترین و ماهرترین کارشناسان باتجربه مسئولیت پشتیبانی مجازی php را برعهده دارند.

استفاده از افزونه‌های مختلف
.

یکی از قابلیت‌های بسیار خوب طراحی سایت با php این است که می‌توانند از افزونه‌های مختلف در طراحی سایت استفاده کنند.

سازگار بودن php با پلتفرم‌های مختلف
.

زبان برنامه نویسی php با کلیه سیستم‌عامل‌های مختلف همچون یونیکس، لینوکس، ویندوز و … سازگاری دارد که این امر، موجب کاهش هزینه‌های نهایی طراحی سایت شما می‌شود.

انعطاف‌پذیری php
.

Php به‌حدی انعطاف‌پذیر است که حتی از آن در طراحی پلتفرم‌های معروف و بزرگی همچون فیسبوک استفاده می‌شود؛ این ویژگی منعطف بودن php  باعث می‌شود که وبسایت خود را بدون راه‌اندازی مجدد سرور، آپدیت کنید.

ویژگی Embed
.

وبسایت‌هایی که از خاصیت ریسپانسیو (تطبیق سایز صفحه وب با دستگاه) برخوردار هستند، با استفاده از php می‌توانیم کدها را در میان زبان نشانه گذاری HTML برای توسعه وبسایت مورد استفاده قرار دهیم؛ از این‌رو به‌راحتی وبسایت شما را به یک وبسایت پویا تبدیل می‌کنیم.

Php و کتابخانه استاندارد آن
.

Php دارای کتابخانه‌های استانداردی است که باعث افزایش سرعت در پردازش داده‌های وبسایت می‌شود؛ این ویژگی باعث می‌شود که کاربران برای ورود به صفحات دیگر وبسایت، زمان زیادی را بابت باز شدن صفحه صرف نکنند که در بهبود سئو سایت شما نیز تأثیر بسیار خوبی دارد.

عملکرد بالای php
.

Php در بهبود سرعت توسعه سایت موثر است؛ علاوه‌بر آن داده‌های MySQL نیز می‌توانند به‌صورت آنلاین فعالیت خود را آغاز کنند؛ از این‌رو وبسایت شما به‌راحتی و با سرعتی بسیار بالا می‌تواند داده‌ها را پردازش کند.

ما در شرکت پیشگامان ویرا با دراختیار داشتن مجرب‌ترین متخصصین در حوزه طراحی سایت و سابقه چندیدن و چند ساله خود، یکی از بهترین تیم‌هایی هستیم که همکاری لذت‌بخشی را در کنار پرسنل ما تجربه می‌کنید؛ هدف اصلی ما در شرکت پیشگامان ویرا کسب رضایت شما و حفظ هویت برندینگ از طریق طراحی سایت و اپلیکیشن‌های فروشگاهی است.

قیمت طراحی سایت php | ویرا

قیمت طراحی سایت با php

در واقع قیمت طراحی سایت با php در شرکت پیشگامان ویرا عدد ثابتی نیست و به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که کارشناسان ما پس از بررسی دقیق آن قیمت نهایی را اعلام می‌کنند؛ پیشنهاد می‌کنیم، همین حالا برای انجام مراحل طراحی سایت php با مشاورین ما تماس بگیرید.

ارتباط مستقیم با کارشناسان ویرا

جهت ارتباط هرچه سریع‌تر با کارشناسان ویرا از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کرده تا در اولین زمان با شما تماس گرفته شود.