طراحی کاملا ریسپانسیو ( واکنش گرا)

ویرا با برخورداری از طراحان و توسعه دهندگانی با تجربه تمامی پروژه‌های شما را به صورت کاملا واکنش گرا طراحی کرده و ارائه مینمایند. فرقی نمیکند پروژه شما با چه زبان یا سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده باشد، نسخه نهایی پروژه شما کاملا واکنش گرا بوده و میتوانید آن را در هر دستگاهی با خیالی راحت اجرا نمایید. وب سایت و فروشگاه اینترنتی شما کاملا متناسب با دستگاهی که اجرا میشود واکنش نشان خواهد داد.

نمونه کار ها:

Plus laptop device
shipup2

طراحی سایت شیپآپ

شیپآپ یکی از بزرگ ترین و موفق ترین استارتاپ‌های ایرانی است که در سطح بین المللی فعالیت دارد. این وب سایت تمام اطلاعات آنلاینی که در مورد ردیابی کشتی ها میتوانید پیدا کنید را دارا است! طراحی وب سایت شیپاپ توسط گروهی بسیار متخصص و با تجربه انجام شده که از این افراد میتوان  آقایان جابر ابراهیمی و محمد رفیعی پور را نام برد. شیپآپ از رقیبان خارجی خود بسیار بهتر عمل کرده و مرجع شناخته شده ای در سطح بین المللی است.

طراحی این وب‌سایت در سطح استانداردهای جهانی بوده و در بسیاری از تست‌ها بالا ترین نمره را کسب کرده است.

Plus mobile device
طراحی سایت ریسپانسیو شیپاپ
Plus laptop device
pikatro

طراحی سایت استارتاپ پیکاترو

استارتاپ پیکاترو اولین پلتفرم خرید گروهی در ایران است که استارتاپ‌های دیگری همچون تیماپ ، پس از این استارتاپ شروع به فعالیت در این حوزه کردند. فروشگاه اینترنتی در حال حاضر بر روی فروش محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت داشته و با شرایط ویژه ای تمام محصولات خود را به سر تا سر ایران ارسال مینماید.

طراحی سایت پیکاترو کاملا واکنش‌گرا بوده و از سرعت بسیار خوبی در بارگذاری برخوردار است.

Plus mobile device
طراحی سایت واکنش گرا پیکاترو
Plus laptop device
sgs

طراحی سایت شرکت صعودگستر سبلان

شرکت آسانسور و پله برقی صعود گستر سبلان با مدیریت مهندس رضا زادمهدی عضو هیات مدیره سندیکای آسانسور ایران، نزدیک به2 دهه فعالیت رسمی  از شرکت‌های شناخته شده و معتبر این حوزه است. شرکت صعود گستر سبلان تمامی خدمات نصب و اجرا، فروش، سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی را در خدمات خود دارد.

از نمونه‌کار‌های این شرکت میتوان به آسانسور‌های راه‌آهن جمهوری اسلامی، دانشگاه امام حسین (ع)، حوزه علمیه، برج شقایق، برج کامرانیه و… اشاره نمود.

سایت صعود گستر سبلان با استفاده از استاندارهای روز و طراحی جذاب و مدرن انجام شده که رضایت 100 درصدی این شرکت را به همراه داشته است.

Plus mobile device
sgs RES
Plus laptop device
فروشگاه اینترنتی آویمیس

طراحی فروشگاه اینترنتی آویمیس

فروشگاه آوینا کازمتیک که یکی از بزرگ ترین فروشگاه های فیزیکی فروش لوازم آرایش در استان البرز است، با افزایش درخواست مشتریان و جهت توسعه کسب و کار خود اقدام به حضور در فضای دیجتال نمود. این مجموعه از خوشنام ترین فروشگاه های فروش لوازم ارایشی در کشور بوده و با سابقه‌ای طولانی و درخشان همواره در جهت گسترش است.

 فروشگاه اینترنتی آویمیس از جلوه‌ای زیبا برخوردار بوده و کاملا قابل توسعه و مقیاس پذیر است. 

Plus mobile device
avimiss RES
Plus laptop device
فروشگاه اینترنتی رزا شاپ

طراحی فروشگاه اینترنتی رزا

فروشگاه رزا ، یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه‌های لوازم آرایشی در تهران به مرکزیت سعادت آباد است. فروشگاه رزا جزو معدود فروشگاه‌های آرایشی در ایران است که بالغ بر 10 هزار نوع محصول را عرضه میکند! فروشگاه آرایشی رزا به دلیل حجم تقاضای بسیار زیاد مشتریان و توانایی پاسخ‌گویی و عرضه هر نوع لوازم آرایشی تصمیم به توسعه کسب و کار خود در فضای دیجیتال گرفته است.

طراحی فروشگاه اینترنتی رزا با استفاده از آخرین استنانداردهای روز شکل گرفته و کاملا مقیاس پذیر است. با وجود قرار گیری بالغ بر 10 هزار نوع محصول، سرعت بارگذاری این فروشگاه بسیار مطلوب بوده و مشتریان بدون هیچ دغدغه ‌ای میتوانند سفارش خود را ثبت نمایند.

Plus mobile device
رزا شاپ نسخه موبایل
Plus laptop device
rasooli

طراحی فروشگاه اینترنتی رسولی لایتینگ

فروشگاه لوازم الکتریکی رسولی، با سابقه‌ای طولانی در مرکز فروش لوازم الکتریکی ایران، سابقه ای درخشان را از خود برجای گذاشته است. این فروشگاه جهت ارائه هرچه بهتر خدمات و محصولات خود اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی خود نموده.

طراحی فروشگاه اینترنتی رسولی لایتینگ از جلوه‌ای کاملا مدرن و متفاوت برخوردار است. این وب سایت در دو نسخه شب و روز طراحی شده است که شما کاربران گرامی به سادگی هرچه تمام تر میتوانید تنها با یک کلیک از نسخه شب یا روز این فروشگاه اینترنتی استفاده نمایید.

Plus mobile device
rasooli res