انجام خدمات

سئو سایت حرفه‌ای

کسب و کارهای مختلفی روزانه در حال رقابت در فضای بیکران اینترنت هستند. فضای شدید رقابتی در اینترنت باعث شده تا افراد به راه‌های مختلفی برای افزایش ترافیک سایت‌های خودشان و در نتیجه رشد کسب و کار و سطح درآمدی رجوع کنند. یکی از راه‌های کم هزینه و بسیار مؤثر برای ربودن گوی سبقت در فضای رقابتی، وجود بحث سئو و بهینه سازی وبسایت برای موتور‌های جستجو است.
حتی اگر بهترین محصول دنیا را هم داشته باشید، ضامن فروش و سود‌ دهی شما نیست! سود دهی شما زمانی اتفاق میفتد که در مکان و زمان مناسب در مقابل مشتریانتان قرار بگیرید! ویرا با داشتن تیمی متخصص و با‌تجربه و با استفاده از نوین‌ترین روش‌های افزایش رتبه به‌صورت کاملاً استاندارد، در کنار شماست!

سئو و بهینه سازی شرکت ویرا | ویرا
سئو چیست؟

سئو چیست؟

 چرا به سئو نیاز داریم؟

قبل از اینکه وارد اصول و استراتژی‌های سئو شویم، بهتراست با خود عبارت سئو آشنا شویم. کلمه سئو (SEO) عبارت خلاصه شده Search Engine Optimization یا به عبارتی بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو است. سئو به‌ مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که در جهت افزایش کمیت و کیفیت ترافیک وبسایت‌های اینترنتی است. سئو و بهینه‌سازی عالی و باکیفیت موجب می‌شود تا رتبه یا به اصطلاح رنک (Rank) سایت شما در نتیجه‌های جستجو گوگل به‌صورت ارگانیک، یعنی بدون پرداخت هزینه تبلیغات و کاملاً رایگان، بهبود پیدا کند و در نتیجه کاربران بیشتری را به‌سمت خودتان روانه کنید.

به بیانی ساده، در واقع سئو رتبه‌بندی وبسایت شما از نظر موتور‌های جستجو مثل گوگل است؛ یعنی وبسایت شما تا چه‌ اندازه نزد موتور‌های جستجو محبوب است؟

به عنوان مثال تصور کنید که 6 وبسایت در زمینه‌ی فروش دوربین عکاسی در ایران فعالیت می‌کنند؛ وقتی شما وارد گوگل می‌شوید و عبارت خرید دوربین عکاسی اکشن را جستجو می‌کنید، به نظر شما کدام یک از این وبسایت‌ها در ابتدای نتیجه جستجو ظاهر می‌شود؟ جواب سوال وبسایتی است که سئو بهتری دارد. 

بیش از  80 درصد افراد فقط به صفحه اول گوگل مراجعه کرده و وارد صفحات دیگر نمی‌شود؛ درنتیجه درصورتیکه می‌خواهید از فروشگاه اینترنتی خودتان بیشترین درآمدزایی را داشته باشید، قطعاً به سئو نیاز خواهید داشت.

سئو چیست؟ و چرا به سئو نیاز داریم؟

قبل از اینکه وارد اصول و استراتژی های سئو بشیم بهتره با خود عبارت سئو آشنا بشیم. کلمه سئو (SEO) عبارت خلاصه شده Search Engine Optimization یا به عبارتی بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. سئو به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که در جهت افزایش کمیت و کیفیت ترافیک وبسایت های اینترنتی است. سئو و بهینه سازی عالی و باکیفیت موجب می شود تا رتبه، یا به اصطلاح رنک (Rank)، سایت شما در نتیجه های جستجو گوگل به صورت ارگانیک، یعنی بدون پرداخت هزینه تبلیغات و کاملا رایگان، بهبود پیدا کند و در نتیجه کاربران بیشتری را به سمت خودتان روانه کنید.

به بیانی ساده در واقع سئو رتبه بندی وبسایت شما از نظر موتور های جستجو مثل گوگل است؛ یعنی وبسایت شما تا چه اندازه نزد موتور های جستجو محبوب است؟

به عنوان مثال تصور کنید که 6 وبسایت در زمینه ی فروش دوربین عکاسی در ایران فعالیت می کنند وقتی شما وارد گوگل می شوید و عبارت خرید دوربین عکاسی اکشن را جستجو می‌کنید به نظر شما کدام یک از این وبسایت ها در ابتدای نتیجه ی جستجو ظاهر می شود؟ جواب سوال وبسایتی است که سئوی بهتری دارد. 

بیش از  80 درصد افراد فقط به صفحه اول گوگل مراجعهکرده و وارد صفحات دیگر نمیشود.

در نتیجه درصورتی که می‌خواهید از فروشگاه اینترنتی خودتون بیشترین درآمدزایی را داشته باشید قطعا به سئو نیاز خواهید داشت.

سئو چیست؟

چرا برای سئو و بهینه‌سازی سایت خود، ویرا را انتخاب کنیم؟

بهره مندی از افراد متخصص

برای هر کارفرمایی خیلی مهم است که بداند روند پیشرفت کار خود به‌ چه صورت است. ویرا به‌صورت منظم و با کمال میل شما را در جریان تمامی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده قرار می‌دهد.

بهره مندی از افراد متخصص

یکی از مزیت‌های ویرا که باعث می‌شود با خیال راحت سایتتان رو به ما بسپارید، این است که کارشناسان سئو حرفه‌ای و متخصص روی سایت شما نظارت خواهند داشت.

بهترین کیفیت و منطقی ترین قیمت

کیفیت کار انجام شده برای ما خیلی خیلی مهم است؛ چون هزینه و اعتماد شما برای ما ارزشمند است. پس با خیال آسوده سایتتان را به ما بسپارید.

ارتباط مستقیم با کارشناسان ویرا

چرا به سئو نیاز دارید؟

با کمی جستجو در سایت‌های مختلف متوجه خواهید شد که سئو بسیار مقرون به‌صرفه‌تر از تبلیغات عمل می‌کند. هنگامیکه وب سایتتان در رتبه‌های بالای گوگل قرار می‌گیرد، هزاران بازدید کننده وارد صفحات مخالف وب سایت شما می‌شوند. این مورد یکی از مهم‌ترین مزایای سئو به‌شمار می‌رود.

گفتنی است که در هر ثانیه 67 هزار جستجو در گوگل انجام می‌شود!

90 درصد از کاربران هیچ‌گاه از صفحه‌ دوم نتایج جستجوی گوگل بازدید نمی‌کنند.

36.4 درصد از کاربران روی پیشنهاد اول گوگل کلیک می‌کنند. پیشنهاد اول گوگل بودن به‌راحتی مسیر نخواهد بود و گاهاً باید چند سال هزینه کنید و صبر داشته باشید.

برای سرمایه گذاری بر بازاریابی آنلاین، قطعاً هوشمندانه‌ترین راهی که پیش روی شماست، سئو است؛ سئو یک دارایی بلند مدت برای شماست؛ روشی برای تبدیل کاربران به مشتری شما!

امروزه سئو و بهینه‌سازی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین استراتژی‌ها و تکنیک‌های بازایابی در دنیای دیجیتال به‌شمار می‌رود. در حال حاضر 61 درصد از بازاریابان دنیا، سئو را در پراولویت‌ترین فاکتورهای خود برای حضور و معرفی در دنیای آنلاین داده‌اند.

هنگامیکه نام و برند شما در رتبه‌های بالای گوگل ظاهر این اطمینان به‌کاربر دست می‌دهد که با برندی معتبر و باکیفیت روبرو شده است. به‌همین دلیل است بیشتر کاربران تنها به نتایج موجود در صفحه اول گوگل بسنده می‌کنند. با سئو و بهینه‌سازی حضور در صفحه اول و رتبه‌های برتر نتایج را تجربه کنید و به اعتبار برند خود بیفزایید.

ابزار سئو

پلن عمومی سئو و بهینه سازی ویرا

تمامی فعالیت‌های ذکرشده برای تمامی پلن‌های ما اجرا می‌شود.

دریافت گواهینامه SSL
ثبت سایت در نقشه گوگل
بهینه‌سازی نقشه سایت
آنالیز تخصصی رقبا
انتخاب کلمات کلیدی مناسب
ثبت سایت در گوگل کنسول
بررسی ایندکس صفحات
بهینه‌سازی تصاویر سایت
بهینه‌سازی انکر تکست
لینک‌سازی تخصصی
طراحی قاب برای محصولات
طراحی بنر برای سایت
بهینه‌سازی سایت مپ
فعالسازی گفتگوی واتسپ
صفحه 404 سفارشی
افزایش رتبه سایت
مشاوره1

امیدواریم محتوایی که برای شما در این صفحه در موضوع سئو و بهینه سازی سایت آماده کردیم، برای شما مؤثر واقع شده باشد؛ همچنین شما عزیزان همواره می‌توانید از طریق تماس با همکاران ما در بخش پشتیبانی همین سایت، اقدام به کسب راهنمایی و ثبت سفارش در زمینه  سئو وبسایت خود نمایید.

ارتباط مستقیم با کارشناسان ویرا