طراحی سایت بازرگانی صادرات و واردات

با ورود اینترنت به‌زندگی انسان، محدودیت ارتباطی با دیگر نقاط جهان از بین رفت. شرکت های بازرگانی به‌دلیل روابط بین المللی زیادی که دارند، از بستر اینترنت استفاده بسیاری زیادی می‌کنند. طراحی سایت بازرگانی امروزه نه‌تنها یک گزینه کمکی در راستای گسترش کسب و کار و فضای تجارت نیست، بلکه یک ضرورت به‌شمار می‌رود. هر روز بر تعداد شرکت‌های بازرگانی و تجاری که در فضای اینترنت فعالیت می‌کنند، افزوده می‌شود. تجارت دیجیتال و آنلاین، باعث از بین‌ رفتن مرزها شده و طراحی وب سایت بازرگانی، اولین گامی است که می‌توانید در راستای این پیشرفت و ارتقا در حوزه تجارت بردارید. شرکت ویرا در کنار شماست تا با ویژگی‌ها و امکانات سایت صادراتی آشنا شوید و یک وبسایت عالی و کاربردی را جهت ارتقای کسب و کارتان تحت نظر با تجربه ترین متخصصین در حوزه طراحی سایت داشته باشید.

تماس با کارشناسان ویرا

مشاوران ویرا در کنار شما هستند

.

اگر قصد توسعه و رشد کسب و کار خودتون رو دارید و به خدماتی مثل طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات شبکه اجتماعی و … نیاز دارید، بهتره حتما قبل از شروع ، ایده و هدفتون رو با کارشناس مرتبط درمیان بزارین. انجام این کار باعث جلوگیری از هزینه‌های بسیار زیادی میشه که هیچ بازدهی ای ندارن! شرکت ویرا با داشتن متخصصین در هر بخش به شما کمک میکنه تا نقشه راه کاملی داشته باشین و برای تمام قسمت‌های مورد نیازتون برنامه ریزی کنین. برای شروع کافیه اطلاعاتتون رو وارد کنین.

چرا طراحی سایت صادراتی؟

.
1- معرفی شرکت و خدمات

شاید شناخت شرکت بازرگانی شما و خدماتی که ارائه می‌دهید، برای مشتریان خارجی و داخلی به‌صورت سنتی امکان‌پذیر نباشد؛ به‌لطف فضای بی‌کران اینترنت، شما می‌توانید تمامی اطلاعات مربوط به شرکت نظیر خدمات، محصولات، گواهینامه‌ها و افتخارات و نمونه کارهایتان را به دید افراد سراسر دنیا بگذارید.

2- ورود به تجارت آنلاین

اهمیت استفاده از اینترنت برای رشد و رونق کسب و کار، برکسی پوشیده نیست. تقریباً تمامی کسب و کارها به‌سمت بهره‌گیری از فضای وب متمایل شده‌اند. حوزه بازرگانی و تجارت نیز از این قضیه مستثنا نیست؛ برای ورود به دنیای تجارت آنلاین، نیاز است تا یک وبسایت برای خودتان داشته باشید که این کار با طراحی سایت بازرگانی مناسب و جذاب امکان‌پذیر است.

3- رشد فروش و سطح درآمد

به‌صورت 24 ساعته با مشتریان و مخاطبین خود در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید، خدمات و محصولات خود را به آن‌ها ارائه کنید و از این راه درآمد خود را افزایش دهید!

4- پشتیبانی مطلوب

یکی از دغدغه‌ها تجار و افرادی که در حوزه بازرگانی فعالیت می‌کنند این است که بتوانند از مشتریان خود پشتیبانی مناسبی انجام دهند. شاید این کار به‌روش سنتی هزینه بر و غیرکاربردی باشد؛ اما در وبسایت تجاری مشتریان را از طریق گفتگوی آنلاین و یا تماس تصویری پشتیبانی کنید و رضایت آن‌ها را نسبت شرکت جلب نمایید.

5- برندسازی و کسب شهرت

برای اینکه بتوانید در بازار عظیم تجارت بدرخشید، نیاز است تا شهرت و آوازه خوبی را برای خودتان کسب کنید. این کار با یک وبسایت بازرگانی بسیار راحت‌تر از گذشته شده است. خدمات خود را به‌روز رسانی کنید، با مشتریان به بحث و گفتگو بپردازید و محتوای کاربرپسندی را در وبسایتتان قرار دهید؛ انجام همین فعالیت‌ها باعث خواهد شد تا نام شما بر سر زبان‌ها بیفتد و به‌پرچمدار حوزه خود تبدیل شوید.

6- قابلیت دسترسی از تمام نقاط دنیا

حوزه تجارت و بازرگانی به گونه‌ای است که شما با نقاط مختلفی از جهان در ارتباط هستید. شاید این تفاوت مکانی و زمانی شما با مخاطبین و مشتریان در حالت عادی برای شما یک محدودیت به‌حساب بیاید؛ اما در دنیای اینترنت، چیزی به اسم محدودیت مکانی و زمانی وجود ندارد. در هرساعت از شبانه روز و در هر نقطه از جهان، مشتریان می‌توانند از سایت بازرگانی شما بازدید کنند، نظرات و پیشنهادات خودشان را به‌گوش شما برسانند و سفارشات خود را به‌صورت آنلاین به ثبت برسانند!

قیمت طراحی سایت صادرات و واردات

.
ارائه راهکار و همراهی تا رسیدن به هدف​
.

ویرا همراه شماست تا ایده و هدفتان را پیاده‌سازی کنید. قطعاً در طراحی سایت شرکتی مشورت با کارشناس متخصص این حوزه، زوایای پنهان، مشکلات، مزایا و معایبش رو آشکار خواهد کرد. ویرا  به‌صورت کاملاً رایگان در مورد هدف و ایده‌تان، نقشه راه جامع و کاملی را ارئه می‌کند؛ شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ویرا، طی جلسه‌ای حضوری یا غیرحضوری، از این خدمت ویرا بهره‌مند شوید. کافیست شماره تماستان را وارد کنید.

هزینه‌هایتان را تا 50 درصد کاهش دهید!

تماس با کارشناسان ویرا

مشاوران ویرا در کنار شما هستند

.

اگر قصد توسعه و رشد کسب و کار خودتون رو دارید و به خدماتی مثل طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات شبکه اجتماعی و … نیاز دارید، بهتره حتما قبل از شروع ، ایده و هدفتون رو با کارشناس مرتبط درمیان بزارین. انجام این کار باعث جلوگیری از هزینه‌های بسیار زیادی میشه که هیچ بازدهی ای ندارن! شرکت ویرا با داشتن متخصصین در هر بخش به شما کمک میکنه تا نقشه راه کاملی داشته باشین و برای تمام قسمت‌های مورد نیازتون برنامه ریزی کنین. برای شروع کافیه اطلاعاتتون رو وارد کنین.

نمونه‌های موفق طراحی سایت بازرگانی

سایت بازرگانی شما به‌دلیل اینکه به‌نوعی نماینده اصلی شما به‌حساب می آید، باید بسیار جذاب و کاربرپسند طراحی شود. مشتریان از سراسر این کره خاکی از وبسایت تجاری شما دیدن می‌کنند و باید یک تجربه کاربری خوب و مناسب را تجربه کنند. طراحی مناسب سایت بازرگانی درکنار اینکه پرستیژ و کلاس بالای کاری شما را به رخ می‌کشد، باعث افزایش مشتریان و درنتیجه، رشد فروش و سطح درآمدی شما می‌شود. در ادامه قصد داریم تا نمونه‌های برتر طراحی سایت بازرگانی و تجارت را در داخل و خارج کشور مورد بررسی قرار دهیم.

طراحی سایت بازرگانی کاله

برند کاله یکی از برندهای نام‌آشنا در صنایع غذایی کشور است. کاله در سال 1370 فعالیت خود را آغاز کرد؛ امروزه این بازگانی توانسته بارشد و گسترش خود، به‌تولید روزانه 2650 تن از انواع فرآورده‌های لبنی دست پیدا کند. سایت بازرگانی کاله، یک نمونه عالی از طراحی مناسب وبسایت تجاری است. رابط کاربری جذاب و زیبا، به‌همراه تصاویر باکیفیت، باعث شده تا لذت کار با وبسایت کاله دوچندان شود.

طراحی سایت بازرگانی میهن

شرکت میهن، بزرگترین شرکت تولید‌کننده لبنیات و بستنی در داخل کشور است. میهن در سال 1354 تأسیس شد و امروزه توانسته بیش از 200 هزار فروشگاه مختلف در سراسر کشور داشته باشد. وبسایت میهن یکی‌ دیگر از نمونه موفق طراحی سایت بازرگانی است. معرفی محصولات و خود شرکت میهن به‌همراه برندهای گوناگون شرکت‌های زیرمجموعه میهن باعث شده تا یک وبسایت بازرگانی کامل و جامع را شاهد باشیم؛ همین جامعیت و جذابیت وبسایت میهن موجب شده تا روزانه کاربران زیادی از این سایت دیدن کنند و رشد میهن را به‌همراه داشته باشند.

طراحی سایت صادرات و واردات فولاد مبارکه اصفهان

شرکت فولاد مبارکه اصفهان، یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی کشور است که در زمینه تولید ورقه‌های فولادی فعالیت می‌کند. فولاد مبارکه اصفهان دارای هفت مجتمع صنعتی در نقاط مختلف کشور است. سایت این شرکت عظیم یک مثال بسیار مناسب جهت الگوبرداری برای طراحی سایت بازرگانی و تجاری است. منوهای کامل و جامع، تصاویر جذاب و کاربرپسند، به‌همراه بخش‌های گوناگون موجب شده تا وبسایت فولاد مبارکه اصفهان بسیار کاربردی و مطلوب باشد.

طراحی سایت بازرگانی Ford

شرکت فورد از بزرگترین شرکت‌های تولید‌کننده خودرو در جهان است. این شرکت در طول عمر 117 ساله توانسته محصولات خاطره‌انگیز و فوق العاده را به‌صنعت خودرو معرفی کند. وبسایت شرکت فورد با اطلاعات کاملی نظیر تاریخچه شرکت، محصولات جدید و چشم‌انداز شرکت، یک سایت بازرگانی مناسب از جهت طراحی و دیزاین است. شرکت فورد در سال 2019 میلادی توانسته رقم 264 میلیارد دلار صادرات به‌کشورهای دیگر داشته باشد. سایت فورد یکی از دلایل موفقیت روز‌افزون فورد و رشد چشمگیر فروش این شرکت است.

طراحی سایت بازرگانی Samsung

شرکت کره‌ای سامسونگ جزو مشهورترین و باارزش‌ترین برندهای دنیا است. این شرکت در‌زمینه تولید لوازم الکتریکی خانه، همچنین گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها فعالیت دارد. سامسونگ در سال 1938 میلادی فعالیت خود را شروع کرد. با ظهور اینترنت، سامسونگ نیز به‌سمت این فضا متمایل شد و یک وبسایت عالی و جذاب را برای خود طراحی کرد. طراحی سایت بازرگانی و تجاری سامسونگ از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و تمامی خدمات شرکت را شامل می‌شود. تصاویر رنگارنگ و زیبا، انیمیشن‌های کاربرپسند به همراه منوهای گوناگون موجب شده تا یک سایت بی نقص را از سوی سامسونگ شاهد باشیم.

این صفحه برای شما مفید بود؟ امتیاز یادت نره

5/5 – (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.