طراحی سایت پزشکی

جابجایی اطلاعات در فضای اینترنت با سرعت سرسام آوری در حالت انجام است و در هرموضوعی که فکر کنید، می‌توان مطالبی را در سطح پیدا کرد. بحث سلامت و بهداشت یکی از موضوعات حیاتی در زندگی هرانسانی است.

بحث سلامت هم از جمله زمینه‌هایی است که به لطف اینترنت توانسته گسترش پیدا کند و خدمات درمانی و بهداشتی در اختیار مراجعه کنندگان و بیماران قرار دهد. سایت پزشکی و بیمارستانی یک مرجع عالی برای معرفی پزشکان، سابقه کاری، بیمارستان، خدمات و همچنین فراهم کردن شرایط لازم جهت اخذ نوبت به‌صورت اینترنتی و انتشار مطالب روز صنعت پزشکی است.

شرکت ویرا، آماده طراحی سایت پزشکی شما با مقرون به‌صرفه‌ترین قیمت و کیفیت بی‌نظیر است.

طراحی سایت پزشکی
چرا طراحی سایت پزشکی؟
انعطاف پذیری و آسایش بالا
جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه
.

شاید بزرگترین مزیت یک وبسایت پزشکی را بتوان صرفه‌جویی در وقت و هزینه بیماران و پزشکان دانست. رفت و آمدهای طولانی مدت برای رسیدن به مراکز درمانی و همچنین به‌انتظار نشستن در صف‌های ویزیت دکتر، همگی به لطف یک وبسایت پزشکی قابل رفع هستند و سهولت کار بیماران و مراجعه کنندگان را به‌همراه دارد. کادر درمان و پرسنل بیمارستان و مراکز درمانی هم برنامه کاری مشخصی متناسب با رزروهای انجام شده خواهند داشت و بسیاری از کارهای طاقت فرسا اتوماتیک خواهند شد.

صرفه جویی در هزینه ها
معرفی پزشکان و بیمارستان
.

اینترنت یک محیط بسیار مناسب جهت تبلیغات و برندسازی است. طراحی یک وبسایت پزشکی برای شما این امکان را فراهم می‌سازد تا با قراردادن اطلاعات پزشکان و کادر درمان و همچنین مشخصات بیمارستان، داروخانه و یا کلینیک بستر آشنایی بیماران و مراجعه کنندگان را با آنها فراهم کنید و شناخته‌تر از گذشته شوید.

به روز رسانی آسان مطالب
مشاوره آنلاین و غیرحضوری
.

ارتباط مستمر بیمار با پزشک در راستای بهبود کیفیت سلامت و تشخیص بیماری بسیار حائز اهمیت است. وبسایت پزشکی می‌تواند شرایط لازم جهت برقراری ارتباط پزشک با بیماران خود را فراهم کند. پزشکان می‌توانند با رسانه‌هایی نظیر صوت، تصویر، فیلم و متن به بیماران خود مشاوره دهند و به آنها کمک کنند تا سلامتی خود را باز یابند.

نشر آسان رویدادها
دریافت جواب آزمایش
.

مراجعه کنندگان به مراکز درمانی می‌توانند پاسخ آزمایشات خود را از طریق سایت پزشکی و بیمارستانی مربوطه دریافت کنند؛ همین امر موجب تسریع در روند بهبودی بیماران و برنامه کاری مراکز درمانی مانند آزمایشگاه‌ها خواهد شد.

استفاده از متدهای آموزشی گوناگون
سیستم نوبت دهی آنلاین
.

تنوع بالای متدهای آموزشی و بهره‌بردن از رسانه‌های مختلف نظیر عکس، فیلم و صوت در فرآیند آموزش می‌تواند بسیار اثربخش باشد. طراحی سایت آموزشی این قابلیت را برای شما فراهم می‌کند تا از انواع و اقسام روش‌ها جهت بهبود سطح کیفی آموزش استفاده کنید.

برندسازی و کسب شهرت
سبقت از رقبا
.

خدمت رسانی مطلوب به بیماران و کاربران به کمک وبسایت پزشکی به راحتی قابل انجام است. همین باعث خواهد شد تا آوازه شما میان افراد بپیچد و بتوانید رقبای خود را کنار بزنید و به شماره یک تبدیل شوید.

ارائه راهکار و همراهی تا رسیدن به هدف

ویرا همراه شماست تا ایده و هدفتان را پیاده‌سازی کنید. قطعاً در طراحی سایت شرکتی مشورت با کارشناس متخصص این حوزه، زاویه‌های پنهان، مشکلات، مزایا و معایبش را آشکار خواهد کرد. ویرا  به‌صورت کاملاً رایگان در مورد هدف و ایدتون، نقشه راه جامع و کاملی رو ارائه می‌کند. شما میتونید با تماس با کارشناسان ویرا، طی جلسه حضوری یا غیرحضوری از این خدمت ویرا بهره‌مند شوید. کافیست شماره تماستان را وارد کنید.

تماس مستقیم با کارشناسان ویرا
ارائه راهکار و همراهی تا رسیدن به هدف

ویرا، همراه شماست تا ایده و هدفتان را پیاده سازی کنید. قطعاً در طراحی سایت آموزش مجازی، مشورت با کارشناس متخصص این حوزه، زاویه‌های پنهان، مشکلات، مزایا و معایب آن را آشکار خواهد کرد. ویرا  به‌صورت کاملاً رایگان در مورد هدف و ایده‌ شما، نقشه راه جامع و کاملی را ارائه می‌کند. 

نمونه‌های موفق طراحی سایت پزشکی

بحث سلامت و بهداشت همواره جزو اصلی‌ترین موضوعات در جامعه جهانی بوده است. درگذشته مشکلات زیادی در مورد نوبت‌گیری پزشکان، مخصوصاً در شهرهای دیگر وجود داشت.، اما به‌مرور زمان و ظهور اینترنت، این مشکلات همگی تا حد بسیار زیادی رفع شدند. سایت‌های پزشکی امروزه به‌عنوان یک مطب آنلاین برای پزشکان و بیماران ایفای نقش می‌کنند. با طراحی سایت پزشکی قابلیت نوبت‌گیری غیرحضوری پزشک، گفتگوی مستقیم و مستمر پزشک با بیمار و همچنین ارائه خدمات مراکز درمانی نظیر داروخانه‌ها و آزمایشگاه‌ها وجود دارد؛ علاوه براین، شما می‌توانید در سایت پزشکی خودتان مقالات و مطالب مرتبط با صنعت پزشکی و اخبار روز علم پزشکی را در اختیار کاربران و مخاطبین بگذارید و آگاهی مناسب را به آنها هدیه دهید.

طراحی سایت پزشکی نوبت دات آی آر
طراحی سایت پزشکی نوبت دات آی آر

وبسایت نوبت دات آی آر یکی از بهترین وبسایت‌های نوبت‌گیری پزشک به‌صورت آنلاین است. تمرکز اصلی نوبت دات آی آر تنها بر روی نوبت‌گیری از پزشکان است. خبری از مقالات آموزشی و همچنین خدمات مراکز درمانی در این وبسایت نیست. در نوبت دات آی آر دو پنل مختلف برای کاربران و پزشکان درنظر گرفته شده است و هر یک امکانات و قابلیت‌های منحصر به‌فرد خود را دارند. نوبت دات آی آر از سال 1394 در زمینه نوبت‌دهی پزشکان فعالیت می‌کند و بیش از 45 تخصص مختلف درون آن برای رزرو وجود دارد.

طراحی سایت پزشکی دکتر ساینا

دکتر ساینا یک نمونه بسیار عالی در زمینه طراحی سایت پزشکی است. دکتر ساینا بسیار جامع و کامل است و تقریبا تمامی نیازهای کاربران و بیماران را پوشش میدهد. دکتر ساینا از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد و در طی این 4 سال توانسته با خدمات و امکانات مناسب خود بیش از 25 هزار پزشک را درسامانه خود به ثبت برساند. وجود تخصص‌های گوناگون، امکان نوبت‌گیری آنلاین، امکان مشاوره با پزشکان به‌صورت تلفنی و متنی و همچنین امکان دریافت نوبت از مراکز درمانی نظیر بیمارستان‌ها موجب شده تا دکتر ساینا به‌عنوان یکی از برترین وبسایت‌های پزشکی در داخل کشور شناخته شود. 

طراحی سایت پزشکی دکتر ساینا
طراحی سایت پزشکی دکتر دکتر
طراحی سایت پزشکی دکتر دکتر

وبسایت پزشکی دکتر دکتر از دیگر نمونه‌های موفق در زمینه طراحی سایت پزشکی است. دکتر دکتر با هدف بهبود خدمات پزشکی در داخل کشور از سال 1394 شروع به‌کار کرده است. بیش از 8 هزار پزشک از شهرهای گوناگون در دکتر دکتر وجود دارند. دکتر دکتر برای پزشکان، بیماران و کلینیک‌ها امکان ثبت نام و ساخت پروفایل را فراهم کرده است. بانک سلامت موجود در دکتر دکتر یک منبع عالی از اطلاعات پزشکی و دارویی است. رابط کاربری زیبا به‌همراه فیلترهای متعدد موجب شده تا یک تجربه کاربری مناسب و مطلوب هنگام کار با وبسایت پزشکی دکتر دکتر به‌دست آید.

طراحی سایت پزشکی HotDoc

سایت پزشکی HotDoc بزرگترین پلتفرم نوبت‌گیری آنلاین در کشور استرالیا است و از سال 2012 میلادی مشغول به‌فعالیت است. در سایت پزشکی HotDoc بیش از 18 هزار پزشک و 6 میلیون کاربر فعال وجود دارد. این وبسایت پزشکی توانسته تا با یک طراحی مناسب و همچنین خدماتی نوین و با کیفیت کاربران بیشماری را به‌سمت خود بکشاند. از هر 4 شهروند استرالیایی، یک نفر از HotDoc برای ارتباط با پزشک مورد نظر خود استفاده می‌کند. نوبت‌گیری از کلینیک‌ها، دریافت مشاوره تلفنی و پذیرش آنلاین بیماران همگی از امکانات این وبسایت پزشکی به‌شمار می‌روند.

طراحی سایت پزشکی HotDoc
طراحی سایت پزشکی ZocDoc
طراحی سایت پزشکی ZocDoc

از پلتفرم‌های موفق نوبت‌گیری آنلاین پزشکان در دنیا، سایت پزشکی ZocDoc است. این وبسایت از سال 2007 میلادی در کشور آمریکا فعالیت خود را شروع کرد. کاربران می‌توانند پزشک و یا مرکز درمانی مورد نظر خودشان را براساس مکان، تخصص و یا نوع بیمه انتخاب کنند و یک نوبت برای خودشان رزرو کنند. یک قابلیت جذاب در وبسایت ZocDoc این است که بیماران می‌توانند به‌صورت آنلاین فرم پزشکی خود را پر کنند تا درهنگام ویزیت، نیازی به‌ بیان این اطلاعات به دکتر مورد نظرشان نداشته باشند. طراحی سایت پزشکی ZocDoc بسیار زیبا و کاربرپسند بوده و درحال حاضر ماهانه به 4 میلیون شهروند آمریکایی خدمات می‌دهد.