طراحی سایت پزشکی

جا به جایی اطلاعات در فضای اینترنت با سرعت سرسام آوری در حالت انجام است و در هر موضوعی که فکرش را بکنید میتوان مطالبی را در سطح پیدا کرد. بحث سلامت و بهداشت یکی از موضوعات حیاتی در زندگی هر انسانی است. بحث سلامت هم از جمله زمینه‌هایی است که به لطف اینترنت توانسته گسترش پیدا کند و خدمات درمانی و بهداشتی در اختیار مراجعه کنندگان و بیماران قرار دهد. سایت پزشکی و بیمارستانی یک مرجع عالی برای معرفی پزشکان، سابقه کاری، بیمارستان، خدمات و همچنین فراهم کردن شرایط لازم جهت اخذ نوبت به صورت اینترنتی و انتشار مطالب روز صنعت پزشکی است. شرکت آماده طراحی سایت پزشکی شما با مقرون به صرفه‌ترین قیمت و کیفیت بی‌نظیر است.

طراحی سایت پزشکی
چرا طراحی سایت پزشکی؟
انعطاف پذیری و آسایش بالا
جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه
.

شاید بزرگترین مزیت یک وبسایت پزشکی را بتوان صرفه جویی در وقت و هزینه بیماران و پزشکان دانست. رفت و آمدها طولانی مدت برای رسیدن به مراکز درمانی و همچنین به انتظار نشستن در صف‌های ویزیت دکتر همگی به لطف یک وبسایت پزشکی قابل رفع هستند و سهولت کار بیماران و مراجعه کنندگان را به همراه دارد. کادر درمان و پرسنل بیمارستان و مراکز درمانی هم برنامه کاری مشخصی متناسب با رزروهای انجام شده خواهند داشت و بسیاری از کارهای طاقت فرسا اتوماتیک خواهند شد.

صرفه جویی در هزینه ها
معرفی پزشکان و بیمارستان
.

اینترنت یک محیط بسیار مناسب جهت تبلیغات و برندسازی است. طراحی یک وبسایت پزشکی برای شما این امکان را فراهم می‌سازد تا با قرار دادن اطلاعات پزشکان و کادر درمان و همچنین مشخصات بیمارستان، داروخانه و یا کلینیک بستر آشنایی بیماران و مراجعه کنندگان را با آنها فراهم کنید و شناخته‌تر از گذشته شوید.

به روز رسانی آسان مطالب
مشاوره آنلاین و غیرحضوری
.

ارتباط مستمر بیمار با پزشک در راستای بهبود کیفیت سلامت و تشخیص بیماری بسیار حائز اهمیت است. وبسایت پزشکی میتواند شرایط لازم جهت برقراری ارتباط پزشک با بیماران خود را فراهم کند. پزشکان میتوانند با رسانه‌هایی نظیر صوت، تصویر، فیلم و متن به بیماران خود مشاوره دهند و به آنها کمک کنند تا سلامتی خود را باز یابند.

نشر آسان رویدادها
دریافت جواب آزمایش
.

مراجعه کنندگان به مراکز درمانی میتوانند پاسخ آزمایشات خود را از طریق سایت پزشکی و بیمارستانی مربوطه دریافت کنند. همین امر موجب تسریع در روند بهبودی بیماران و برنامه کاری مراکز درمانی مانند آزمایشگاه‌ها خواهد شد.

استفاده از متدهای آموزشی گوناگون
سیستم نوبت دهی آنلاین
.

تنوع بالای متدهای آموزشی و بهره بردن از رسانه‌های مختلف نظیر عکس، فیلم و صوت در فرآیند آموزش میتواند بسیار اثربخش باشد. طراحی سایت آموزشی این قابلیت را برای شما فراهم میکند تا از انواع و اقسام روش‌ها جهت بهبود سطح کیفی آموزش استفاده کنید.

برندسازی و کسب شهرت
سبقت از رقبا
.

خدمت رسانی مطلوب به بیماران و کاربران به کمک وبسایت پزشکی به راحتی قابل انجام است. همین باعث خواهد شد تا آوازه شما میان افراد بپیچد و بتوانید رقبای خود را کنار بزنید و به شماره یک تبدیل شوید.

ارائه راهکار و همراهی تا رسیدن به هدف

ویرا همراهتونه تا ایده و هدفتون رو پیاده سازی کنید. قطعا در طراحی سایت شرکتی مشورت با کارشناس متخصص این حوزه، زاویه‌های پنهان ، مشکلات، مزایا و معایبش رو آشکار خواهد کرد. ویرا  به صورت کاملا رایگان در مورد هدف و ایدتون، نقشه راه جامع و کاملی رو ارئه میکنه. شما میتونین با تماس با کارشناسان ویرا طی جلسه حضوری یا غیرحضوری از این خدمت ویرا بهره مند بشید.کافیه شماره تماستون رو وارد کنید.

تماس مستقیم با کارشناسان ویرا
ارائه راهکار و همراهی تا رسیدن به هدف

ویرا، همراه شماست تا ایده و هدفتان را پیاده سازی کنید. قطعاً در طراحی سایت آموزش مجازی، مشورت با کارشناس متخصص این حوزه، زاویه‌های پنهان، مشکلات، مزایا و معایب آن را آشکار خواهد کرد. ویرا  به صورت کاملاً رایگان در مورد هدف و ایده‌ شما، نقشه راه جامع و کاملی را ارائه می‌کند. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ویرا طی جلسه حضوری یا غیرحضوری از این خدمت ویرا بهره‌مند شوید. کافیست شماره تماس خود را وارد کنید.

نمونه های موفق طراحی سایت پزشکی

بحث سلامت و بهداشت همواره جزو اصلی ترین موضوعات در جامعه جهانی بوده است. در گذشته مشکلات زیادی در مورد نوبت گیری پزشکان مخصوصا در شهرهای دیگر وجود داشت. اما به مرور زمان و ظهور اینترنت، این مشکلات همگی تا حد بسیار زیادی رفع شدند. سایت های پزشکی امروزه به عنوان یک مطب آنلاین برای پزشکان و بیماران ایفای نقش می کنند. با طراحی سایت پزشکی قابلیت نوبت گیری غیر حضوری پزشک، گفتگوی مستقیم و مستمر پزشک با بیمار و همچنین ارائه خدمات مراکز درمانی نظیر داروخانه ها و آزمایشگاه ها وجود دارد. علاوه بر این، شما می توانید در سایت پزشکی خودتان مقالات و مطالب مرتبط با صنعت پزشکی و اخبار روز علم پزشکی را در اختیار کاربران و مخاطبین بگذارید و آگاهی مناسب را به آن ها هدیه دهید.

طراحی سایت پزشکی نوبت دات آی آر
طراحی سایت پزشکی نوبت دات آی آر

وبسایت نوبت دات آی آر یکی از بهترین وبسایت های نوبت گیری پزشک به صورت آنلاین است. تمرکز اصلی نوبت دات آی آر تنها بر روی نوبت گیری از پزشکان است. خبری از مقالات آموزشی و همچنین خدمات مراکز درمانی در این وبسایت نیست. در نوبت دات آی آر دو پنل مختلف برای کاربران و پزشکان در نظر گرفته شده است و هر یک امکانات و قابلیت های منحصر به فرد خود را دارند. نوبت دات آی آر از سال 1394 در زمینه نوبت دهی پزشکان فعالیت می کند و بیش از 45 تخصص مختلف درون آن برای رزرو وجود دارد.

طراحی سایت پزشکی دکتر ساینا

دکتر ساینا یک نمونه بسیار عالی در زمینه طراحی سایت پزشکی است. دکتر ساینا بسیار جامع و کامل است و تقریبا تمامی نیازهای کاربران و بیماران را پوشش می دهد. دکتر ساینا از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد و در طی این 4 سال توانسته با خدمات و امکانات مناسب خود بیش از 25 هزار پزشک را در سامانه خود به ثبت برساند. وجود تخصص های گوناگون، امکان نوبت گیری آنلاین، امکان مشاوره با پزشکان به صورت تلفنی و متنی و همچنین امکان دریافت نوبت از مراکز درمانی نظیر بیمارستان ها موجب شده تا دکتر ساینا به عنوان یکی از برترین وبسایت های پزشکی در داخل کشور شناخته شود. 

طراحی سایت پزشکی دکتر ساینا
طراحی سایت پزشکی دکتر دکتر
طراحی سایت پزشکی دکتر دکتر

وبسایت پزشکی دکتر دکتر از دیگر نمونه های موفق در زمینه طراحی سایت پزشکی است. دکتر دکتر با هدف بهبود خدمات پزشکی در داخل کشور از سال 1394 شروع به کار کرده است. بیش از 8 هزار پزشک از شهرهای گوناگون در دکتر دکتر وجود دارند. دکتر دکتر برای پزشکان، بیماران و کلینیک ها امکان ثبت نام و ساخت پروفایل را فراهم کرده است. بانک سلامت موجود در دکتر دکتر یک منبع عالی از اطلاعات پزشکی و دارویی است. رابط کاربری زیبا به همراه فیلترهای متعدد موجب شده تا یک تجربه کاربری مناسب و مطلوب هنگام کار با وبسایت پزشکی دکتر دکتر به دست آید.

طراحی سایت پزشکی HotDoc

سایت پزشکی HotDoc بزرگترین پلتفرم نوبت گیری آنلاین در کشور استرالیا است و از سال 2012 میلادی مشغول به فعالیت است. در سایت پزشکی HotDoc بیش از 18 هزار پزشک و 6 میلیون کاربر فعال وجود دارد. این وبسایت پزشکی توانسته تا با یک طراحی مناسب و همچنین خدماتی نوین و با کیفیت کاربران بیشماری را به سمت خود بکشاند. از هر 4 شهروند استرالیایی، یک نفر از HotDoc برای ارتباط با پزشک مورد نظر خود استفاده می کند. نوبت گیری از کلینیک ها، دریافت مشاوره تلفنی و پذیرش آنلاین بیماران همگی از امکانات این وبسایت پزشکی به شمار می روند.

طراحی سایت پزشکی HotDoc
طراحی سایت پزشکی ZocDoc
طراحی سایت پزشکی ZocDoc

از پلتفرم های موفق نوبت گیری آنلاین پزشکان در دنیا، سایت پزشکی ZocDoc است. این وبسایت از سال 2007 میلادی در کشور آمریکا فعالیت خود را شروع کرد. کاربران می توانند پزشک و یا مرکز درمانی مورد نظر خودشان را بر اساس مکان، تخصص و یا نوع بیمه انتخاب کنند و یک نوبت برای خودشان رزرو کنند. یک قابلیت جذاب در وبسایت ZocDoc این است که بیماران می توانند به صورت آنلاین فرم پزشکی خود را پر کنند تا در هنگام ویزیت نیازی به بیان این اطلاعات به دکتر مورد نظرشان نداشته باشند. طراحی سایت پزشکی ZocDoc بسیار زیبا و کاربرپسند بوده و در حال حاضر ماهانه به 4 میلیون شهروند آمریکایی خدمات می دهد.