طراحی سایت خبری:

دلایل طراحی وبسایت خبری چیست؟ چرا باید طراحی سایت آموزشی خود را به ویرا بسپاریم؟ تعرفه و قیمت طراحی سایت خبری را چگونه بفهمیم؟

طراحی سایت خبری

عصر دیجیتال امروز عصر اطلاعات است و اطلاعات به تنهایی ارزشی بیش از پول و یا طلا دارد. اخبارهای دسته اول و جدید در سطح سیاسی و اجتماعی از راه های متعدد بسیاری نظیر رادیو، تلویزیون و اینترنت به دست ما می رسد و ما را اتفاقات پیرامون زندگیمان آگاه می سازند. اینترنت به لطف فضای نامحدود خود منبع بسیار گسترده ای برای دریافت جدیدترین اخبار و رویدادها نسبت به گزینه های دیگر به شمار می رود و همین امر موجب شده تا بسیاری از افراد و کشورها به سمت بهره بردن از بستر اینترنت در جهت آگاه سازی مخاطبین خود تمایل پیدا کنند. داشتن یک وبسایت خبری این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به صورت مداوم با کاربران و مخاطبین سایت خود ارتباط برقرار کنید و جدیدترین اخبارهای روز کشور و جهان را در اختیارشان قرار دهید. شرکت ویرا کنار شماست تا یک وبسایت خبری زیبا و کاربردی را برای خودتان داشته باشید.

تماس با کارشناسان ویرا

مشاوران ویرا در کنار شما هستند

.

اگر قصد توسعه و رشد کسب و کار خودتون رو دارید و به خدماتی مثل طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات شبکه اجتماعی و … نیاز دارید، بهتره حتما قبل از شروع ، ایده و هدفتون رو با کارشناس مرتبط درمیان بزارین. انجام این کار باعث جلوگیری از هزینه‌های بسیار زیادی میشه که هیچ بازدهی ای ندارن! شرکت ویرا با داشتن متخصصین در هر بخش به شما کمک میکنه تا نقشه راه کاملی داشته باشین و برای تمام قسمت‌های مورد نیازتون برنامه ریزی کنین. برای شروع کافیه اطلاعاتتون رو وارد کنین.

طراحی سایت خبری

چرا سایت خبری طراحی کنیم ؟

.
1-بهینه بودن از نظر هزینه

اگر بخواهیم هزینه چاپ و انتشار اخبار را به صورت سنتی و کاغذی با نسخه اینترنتی و آنلاین آن مقایسه کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که داشتن یک وبسایت خبری بسیار بهینه تر و به صرفه تر از راه حل های قدیمی و منسوخ شده است. با وبسایت خبری دیگر نیازی به هزینه های گزاف چاپ و انتشار روزانه نیست. همچنین باید اضافه کرد که با انجام اینکار از ضررهای ناشی از فروش پایین نسخه ها جلوگیری خواهد شد.

2- سرعت و آسایش

انتشار اخبار بر روی بستر اینترنت بسیار سریع و آسان بوده و نیازی به دستگاه های چاپ گران قیمت جهت انجام این کار نیست. تنها با چند کلیک شما می توانید خبر و مقاله مورد نظر را به دست مخاطبین خود در سراسر این کره خاکی برسانید.

3- دریافت بازخورد از مخاطبین

گرفتن بازخورد از کاربران یکی از نکات بسیار مهمی است که می توان شما را در کسب و کارتان را در جهت بهبود یاری کند. اینکار با روزنامه های کاغذی کمی سخت و دشوار بود اما به لطف طراحی سایت خبری این بازخورد به راحتی به دست شما می رسد. کاربران شما می توانند به راحتی انتقادات و پیشنهادات خودشان را به شما منتقل کنند.

4- دست باز مخاطبین برای انتخاب مطالب

صفحه کاغذی روزنامه یک محدودیتی را در برابر خبرگزاری ها و خبرنگاران برای انتخاب مطالب قرار می دهد و نمی توان تمامی موضوعات مربوطه را در نسخه از روزنامه قرار داد. اما این قضیه در وبسایت های خبری کاملا برعکس است. فضای نامحدود اینترنت این امکان را به شما می دهد تا در مورد هر نکته و موضوعی که تصور کنید مطلب بنویسید و مراجعه کنندگان به سایت خبری شما بتوانند به دلخواه خود به مطالعه آن ها بپردازند.

5-قابلیت استفاده از محتوای چندرسانه ای

اطلاعاتی که شما در روزنامه و مجله می توانید به مخاطب خود منتقل کنید تنها به عکس و متن محدود می شود. اما با طراحی سایت خبری شما این امکان را دارید تا از رسانه های متعددی نظیر صوت، تصویر، ویدیو و متن در راستای انتقال اطلاعات بهره ببرید.

6- دسترسی همیشگی

انتشار اخبار به صورت سنتی و بر روی روزنامه محدودیت های زمانی و مکانی را برای شما به وجود می آورند. به عنوان مثال شما حتما باید در چاپخانه حضور داشته باشید تا بتوانید اخبار روز را بر روی روزنامه چاپ نمایید. اما فضای اینترنت به این شکل نیست و شما قادر خواهید بود تا در هر ساعتی از شبانه روز و در هر مکانی اخبار را به صورت لحظه ای بر روی سایت خبری خود قرار دهید.

ارائه راهکار و همراهی تا رسیدن به هدف​

.

ویرا همراهتونه تا ایده و هدفتون رو پیاده سازی کنید. قطعا در طراحی سایت شرکتی مشورت با کارشناس متخصص این حوزه، زاویه‌های پنهان ، مشکلات، مزایا و معایبش رو آشکار خواهد کرد. ویرا  به صورت کاملا رایگان در مورد هدف و ایدتون، نقشه راه جامع و کاملی رو ارئه میکنه. شما میتونین با تماس با کارشناسان ویرا طی جلسه حضوری یا غیرحضوری از این خدمت ویرا بهره مند بشید.کافیه شماره تماستون رو وارد کنید.

تعرفه طراحی سایت خبری

.

هزینه هایتان را تا 50 درصد کاهش دهید!

تماس با کارشناسان ویرا

مشاوران ویرا در کنار شما هستند

.

اگر قصد توسعه و رشد کسب و کار خودتون رو دارید و به خدماتی مثل طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات شبکه اجتماعی و … نیاز دارید، بهتره حتما قبل از شروع ، ایده و هدفتون رو با کارشناس مرتبط درمیان بزارین. انجام این کار باعث جلوگیری از هزینه‌های بسیار زیادی میشه که هیچ بازدهی ای ندارن! شرکت ویرا با داشتن متخصصین در هر بخش به شما کمک میکنه تا نقشه راه کاملی داشته باشین و برای تمام قسمت‌های مورد نیازتون برنامه ریزی کنین. برای شروع کافیه اطلاعاتتون رو وارد کنین.

نمونه های موفق طراحی سایت خبری

وبسایت خبری به مانند یک روزنامه آنلاین بی انتها است که درون آن اخباری از تمامی موضوعات دنیا وجود دارد. انتشار اخبار روز، حوادث و رویدادهای متفاوت در سایت های خبری باعث شده تا روزانه بر کاربران این سایت ها افزوده شود. از مزیت های اصلی طراحی سایت خبری این است که محتویات جدید در این سایت ها تنها با چند کلیک بارگذاری می شوند. همین امر موجب شده تا اخبار جدید در کوتاه ترین زمان ممکن به دست کاربر برسد. طراحی وبسایت خبری باید به گونه ای انجام شود تا کاربر به راحتی اخباری که می خواهد را پیدا کند. خالی از لطف نیست تا با یکدیگر برخی از سایت های خبری موفق از نظر طراحی را مورد بررسی قرار دهیم:

نمونه موفق طراحی سایت خبری عصر ایران

: وبسایت خبری عصر ایران از معتبرترین پایگاه های خبری در داخل کشور است. سایت خبری عصر ایران در سال 1385 فعالیت خود را شروع کرد. عصر ایران دارای دسته بندی های متنوعی از اخبار نظیر خبرهای اخبار فرهنگی، سیاسی و ورزشی است. پوشش جامع و کامل عصر ایران در کنار انتشار روزانه مطالب و اخبار داخلی و خارجی موجب شده تا این سایت به عنوان یکی از محبوب ترین وبسایت های خبری شناخته شود.

نمونه موفق طراحی سایت خبری خبرنگاران جوان

این سایت خبری منتسب به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی است. از پربازدیدترین وبسایت های خبری در ایران است که در سال 1378 تاسیس شد. وبسایت خبری باشگاه خبرنگاران جوان اخبارهای متنوعی را از سراسر جهان و ایران را درون سایت خود به کاربران نمایش می دهد. دسته بندی های سیاسی، اجتماعی و بین الملل موجب شده تا شاهد طراحی یک سایت خبری کامل و بی نقص باشیم. علاوه بر این، باشگاه خبرنگاران قابلیت ارسال اخبار روز به صورت ایمیل را برای کاربران خود فراهم کرده است که موجب افزایش چشم گیر مخاطبین شده است.

نمونه موفق طراحی سایت خبری خبرگزاری فارس

خبرگزاری فارس اولین خبرگزاری مستقل کشور است که سال 1381 زمان شروع فعالیت آن است. این سایت خبری یک وبسایت خبری چند زبانه است که کاربران قابلیت مشاهده اخبار به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی و ترکی را دارند. پوشش جامع تمامی اتفاقات و اخبار در تمامی نقاط کشور و جهان موجب شده تا این سایت به یکی از محبوب ترین پایگاه های خبری داخلی تبدیل شود. دسته بندی های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی از جمله گونه های خبری موجود در این وبسایت هستند.

نمونه موفق طراحی سایت خبری YAHOO! NEWS

یاهو نیوز مشهورترین سایت خبری در دنیا است. این سایت خبری به عنوان یک پایگاه خبری آنلاین توسط شرکت یاهو در سال 1996 میلادی تاسیس شد. یاهو نیوز با پوشش کاملی از اخبار روز دنیا توانسته تا به عنوان یکی از برترین سایت های خبری در دنیا خود را معرفی کند. به صورت میانگین 175 میلیون بازدید از سایت یاهو نیوز انجام می شود که نشان از کیفیت بالای طراحی این سایت خبری دارد.

وب سایت خبری گوگل

شرکت مشهور گوگل در کنار خدمات بی نظیر خود، یک وبسایت خبری به نام گوگل نیوز را در سال 2002 میلادی راه اندازی کرد تا به پوشش خبرهای روز دنیا بپردازد. در گوگل نیوز اخبار متنوعی از نظر خبرهای فناوری و تکنولوژی، اخبار سیاسی، رویدادها و اتفاقات علمی و همچنین خبرهای ورزشی وجود دارد. گوگل نیوز نیز از دیگر نمونه های موفق سایت های خبری در جهان است که به صورت میانگین 150 میلیون کاربر از سراسر دنیا از آن بازدید می کنند.

این صفحه برای شما مفید بود؟ امتیاز یادت نره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *