طراحی سایت خبری

عصر دیجیتال امروز عصر اطلاعات است و اطلاعات به تنهایی ارزشی بیش از پول و یا طلا دارد. اخبارهای دسته اول و جدید در سطح سیاسی و اجتماعی از راه‌های متعدد بسیاری نظیر رادیو، تلویزیون و اینترنت به دست ما میرسد و ما را اتفاقات پیرامون زندگیمان آگاه می‌سازند. اینترنت به لطف فضای نامحدود خود منبع بسیار گسترده‌ای برای دریافت جدیدترین اخبار و رویدادها نسبت به گزینه‌های دیگر به شمار میرود و همین امر موجب شده تا بسیاری از افراد و کشورها به سمت بهره بردن از بستر اینترنت در جهت آگاه سازی مخاطبین خود تمایل پیدا کنند. طراحی سایت خوب این امکان را به شما میدهد تا بتوانید به صورت مداوم با کاربران و مخاطبین سایت خود ارتباط برقرار کنید و جدیدترین اخبارهای روز کشور و جهان را در اختیارشان قرار دهید. شرکت ویرا کنار شماست تا یک وبسایت خبری زیبا و کاربردی را برای خودتان داشته باشید.

طراحی سایت خبری
امکانات طراحی سایت خبری
انعطاف پذیری و آسایش بالا
بهینه بودن از نظر هزینه
.

اگر بخواهیم هزینه چاپ و انتشار اخبار را به صورت سنتی و کاغذی با نسخه اینترنتی و آنلاین آن مقایسه کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که داشتن یک وبسایت خبری بسیار بهینه‌تر و به صرفه‌تر از راه‌حل‌های قدیمی و منسوخ شده است. با وبسایت خبری دیگر نیازی به هزینه‌های گزاف چاپ و انتشار روزانه نیست. همچنین باید اضافه کرد که با انجام اینکار از ضررهای ناشی از فروش پایین نسخه‌ها جلوگیری خواهد شد.

صرفه جویی در هزینه ها
سرعت و آسایش
.

انتشار اخبار بر روی بستر اینترنت بسیار سریع و آسان بوده و نیازی به دستگاه‌های چاپ گران قیمت جهت انجام این کار نیست. تنها با چند کلیک شما می‌توانید خبر و مقاله مورد نظر را به دست مخاطبین خود در سراسر این کره خاکی برسانید.

به روز رسانی آسان مطالب
دریافت بازخورد از مخاطبین
.

گرفتن بازخورد از کاربران یکی از نکات بسیار مهمی است که میتوان شما را در کسب و کارتان را در جهت بهبود یاری کند. اینکار با روزنامه‌های کاغذی کمی سخت و دشوار بود اما به لطف طراحی سایت خبری این بازخورد به راحتی به دست شما میرسد. کاربران شما می‌توانند به راحتی انتقادات و پیشنهادات خودشان را به شما منتقل کنند.

نشر آسان رویدادها
دست باز مخاطبین برای انتخاب مطالب
.

صفحه کاغذی روزنامه یک محدودیتی را در برابر خبرگزاری‌ها و خبرنگاران برای انتخاب مطالب قرار میدهد و نمیتوان تمامی موضوعات مربوطه را در نسخه از روزنامه قرار داد. اما این قضیه در وبسایت‌های خبری کاملا برعکس است. فضای نامحدود اینترنت این امکان را به شما میدهد تا در مورد هر نکته و موضوعی که تصور کنید مطلب بنویسید و مراجعه کنندگان به سایت خبری شما بتوانند به دلخواه خود به مطالعه آن‌ها بپردازند.

استفاده از متدهای آموزشی گوناگون
قابلیت استفاده از محتوای چندرسانه ای
.

اطلاعاتی که شما در روزنامه و مجله میتوانید به مخاطب خود منتقل کنید تنها به عکس و متن محدود می‌شود. اما با طراحی سایت خبری شما این امکان را دارید تا از رسانه‌های متعددی نظیر صوت، تصویر، ویدیو و متن در راستای انتقال اطلاعات بهره ببرید.

برندسازی و کسب شهرت
دسترسی همیشگی
.

انتشار اخبار به صورت سنتی و بر روی روزنامه محدودیت‌های زمانی و مکانی را برای شما به وجود می‌آورند. به عنوان مثال شما حتما باید در چاپخانه حضور داشته باشید تا بتوانید اخبار روز را بر روی روزنامه چاپ نمایید. اما فضای اینترنت به این شکل نیست و شما قادر خواهید بود تا در هر ساعتی از شبانه روز و در هر مکانی اخبار را به صورت لحظه‌ای بر روی سایت خبری خود قرار دهید.

ارائه راهکار و همراهی تا رسیدن به هدف

ویرا همراهتونه تا ایده و هدفتون رو پیاده سازی کنید. قطعا در طراحی سایت شرکتی مشورت با کارشناس متخصص این حوزه، زاویه‌های پنهان، مشکلات، مزایا و معایبش رو آشکار خواهد کرد. ویرا به صورت کاملا رایگان در مورد هدف و ایدتون، نقشه راه جامع و کاملی رو ارائه میکنه. شما میتونین با تماس با کارشناسان ویرا طی جلسه حضوری یا غیرحضوری از این خدمت ویرا بهره‌مند بشید. کافیه شماره تماستون رو وارد کنید.

تماس مستقیم با کارشناسان ویرا
طراحی سایت آموزشی
نمونه های موفق طراحی سایت خبری

وبسایت خبری به مانند یک روزنامه آنلاین بی انتها است که درون آن اخباری از تمامی موضوعات دنیا وجود دارد. انتشار اخبار روز، حوادث و رویدادهای متفاوت در سایت‌های خبری باعث شده تا روزانه بر کاربران این سایت‌ها افزوده شود. از مزیت‌های اصلی طراحی سایت خبری این است که محتویات جدید در این سایت‌ها تنها با چند کلیک بارگذاری می‌شوند. همین امر موجب شده تا اخبار جدید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست کاربر برسد. طراحی وبسایت خبری باید به گونه‌ای انجام شود تا کاربر به راحتی اخباری که می‌خواهد را پیدا کند. خالی از لطف نیست تا با یکدیگر برخی از سایت‌های خبری موفق از نظر طراحی را مورد بررسی قرار دهیم:

طراحی سایت خبری خبرنگاران جوان

این سایت خبری منتسب به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی است. از پربازدیدترین وبسایت‌های خبری در ایران است که در سال 1378 تاسیس شد. وبسایت خبری باشگاه خبرنگاران جوان اخبارهای متنوعی را از سراسر جهان و ایران را درون سایت خود به کاربران نمایش میدهد. دسته‌بندی‌های سیاسی، اجتماعی و بین‌الملل موجب شده تا شاهد طراحی یک سایت خبری کامل و بی نقص باشیم. علاوه بر این، باشگاه خبرنگاران قابلیت ارسال اخبار روز به صورت ایمیل را برای کاربران خود فراهم کرده است که موجب افزایش چشم گیر مخاطبین شده است.

خبرنگاران جوان
عصر ایران
طراحی سایت خبری عصر ایران

وبسایت خبری عصر ایران از معتبرترین پایگاه‌های خبری در داخل کشور است. سایت خبری عصر ایران در سال 1385 فعالیت خود را شروع کرد. عصر ایران دارای دسته‌بندی‌های متنوعی از اخبار نظیر خبرهای اخبار فرهنگی، سیاسی و ورزشی است. پوشش جامع و کامل عصر ایران در کنار انتشار روزانه مطالب و اخبار داخلی و خارجی موجب شده تا این سایت به عنوان یکی از محبوب‌ترین وبسایت‌های خبری شناخته شود.

طراحی سایت خبری عصر ایران

: وبسایت خبری عصر ایران از معتبرترین پایگاه های خبری در داخل کشور است. سایت خبری عصر ایران در سال 1385 فعالیت خود را شروع کرد. عصر ایران دارای دسته بندی های متنوعی از اخبار نظیر خبرهای اخبار فرهنگی، سیاسی و ورزشی است. پوشش جامع و کامل عصر ایران در کنار انتشار روزانه مطالب و اخبار داخلی و خارجی موجب شده تا این سایت به عنوان یکی از محبوب ترین وبسایت های خبری شناخته شود.

عصر ایران
طراحی سایت خبری خبرگزاری فارس

خبرگزاری فارس اولین خبرگزاری مستقل کشور است که سال 1381 زمان شروع فعالیت آن است. این سایت خبری یک وبسایت خبری چند زبانه است که کاربران قابلیت مشاهده اخبار به زبان‌های فارسی، عربی، انگلیسی و ترکی را دارند. پوشش جامع تمامی اتفاقات و اخبار در تمامی نقاط کشور و جهان موجب شده تا این سایت به یکی از محبوب‌ترین پایگاه‌های خبری داخلی تبدیل شود. دسته‌بندی‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی از جمله گونه‌های خبری موجود در این وبسایت هستند.

طراحی سایت خبری خبرگزاری فارس
yahoo news
طراحی سایت خبری YAHOO! NEWS

یاهو نیوز مشهورترین سایت خبری در دنیا است. این سایت خبری به عنوان یک پایگاه خبری آنلاین توسط شرکت یاهو در سال 1996 میلادی تاسیس شد. یاهو نیوز با پوشش کاملی از اخبار روز دنیا توانسته تا به عنوان یکی از برترین سایت‌های خبری در دنیا خود را معرفی کند. به صورت میانگین 175 میلیون بازدید از سایت یاهو نیوز انجام می‌شود که نشان از کیفیت بالای طراحی این سایت خبری دارد.

طراحی سایت خبری YAHOO! NEWS

یاهو نیوز مشهورترین سایت خبری در دنیا است. این سایت خبری به عنوان یک پایگاه خبری آنلاین توسط شرکت یاهو در سال 1996 میلادی تاسیس شد. یاهو نیوز با پوشش کاملی از اخبار روز دنیا توانسته تا به عنوان یکی از برترین سایت های خبری در دنیا خود را معرفی کند. به صورت میانگین 175 میلیون بازدید از سایت یاهو نیوز انجام می شود که نشان از کیفیت بالای طراحی این سایت خبری دارد.

yahoo news
وب سایت خبری گوگل

شرکت مشهور گوگل در کنار خدمات بی نظیر خود، یک وبسایت خبری به نام گوگل نیوز را در سال 2002 میلادی راه اندازی کرد تا به پوشش خبرهای روز دنیا بپردازد. در گوگل نیوز اخبار متنوعی از نظر خبرهای فناوری و تکنولوژی، اخبار سیاسی، رویدادها و اتفاقات علمی و همچنین خبرهای ورزشی وجود دارد. گوگل نیوز نیز از دیگر نمونه‌های موفق سایت‌های خبری در جهان است که به صورت میانگین 150 میلیون کاربر از سراسر دنیا از آن بازدید می‌کنند.

وب سایت خبری گوگل