طراحی سایت آموزش مجازی

شرکت ویرا با تکیه بر دانش متخصصین خود، از پیشروان طراحی سایت آموزش مجازی است. ما در این شرکت با طراحی، پیاده سازی و توسعه انواع سایت و اپلیکیشن‌های آموزشی، از جمله پلتفرم گستره مؤسسه آموزشی ماهان، با تخصصی چندساله در کنار مؤسسات آموزشی هستیم.
شرکت ویرا در تمامی فرآیند‌های مورد نیاز، از جمله شناخت بازار، شفاف سازی مسیر و هدف، تعیین شاخص‌های کیفی و کمی، ارائه پروپوزال طراحی سایت آموزش مجازی، پیاده سازی سایت آموزش آنلاین در کنار شماست. 

موسسه آموزش عالی ماهان
چرا طراحی سایت آموزش مجازی؟
انعطاف پذیری و آسایش بالا
انعطاف پذیری و آسایش بالا
.

برنامه تحصیلی و هفتگی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، همواره جزو دغدغه‌های دانشجویان و افراد محصل بوده است. طراحی سایت آموزش مجازی، این امکان را به دانشگاه‌ها و افراد می‌دهد تا برنامه‌ای مناسب را تدوین و پایه ریزی کنند. علاوه بر این، بهره بردن از فضای اینترنت، زمان کمتری را در مقایسه با یادگیری حضوری طلب می‌کند و آسایش و راحتی برای همه به ارمغان می‌آورد.

صرفه جویی در هزینه ها
صرفه جویی در هزینه‌ها
.

یکی از مزایای بسیار ملموس داشتن وبسایت دانشگاهی و آموزشی، بهره اقتصادی و کاهش هزینه‌ها است. تنها یک ساعت آموزش آنلاین، با چندین ساعت آموزش سنتی از نظر بازدهی برابری می‌کند. طبق مطالعات صورت گرفته در سال 2019 میلادی، هزینه آموزش در کشور مبلغی در حدود 83 میلیارد دلار برآورد شد که از این مبلغ، نزدیک به 30 میلیارد دلار صرف رفت و آمد، ساخت مراکز متنوع و تجهیزات شده است. وبسایت‌های آموزشی و دانشگاهی با قابلیت‌های بسیار زیاد خود، باعث کاهش چشمگیر این هزینه‌ها خواهند شد و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه‌تر خواهند بود.

به روز رسانی آسان مطالب
به‌روز رسانی آسان مطالب
.

در دنیای امروز، اطلاعات به سرعت هرچه تمام تغییر می‌کند. اطلاعات جدید در یک چشم به هم زدن جایگزین مطالب قدیمی و کهنه می‌شوند. به‌روز رسانی مطالب آموزشی در سایت آموزش آنلاین و دانشگاهی، بسیار ساده‌تر از آموزش سنتی انجام می‌شود و نیازی به تغییر کتاب‌ها و مقاله‌ها در تیراژ بالا نیست. همین ویژگی موجب شده تا تغییر اطلاعات، در سریع‌ترین زمان ممکن در دست دانشجویان و مخاطبین قرار بگیرد و آنها نیز بتوانند به سرعت، خود را به‌روز کنند.

نشر آسان رویدادها
نشر آسان رویدادها
.

به کمک وبسایت آموزشی و دانشگاهی، می‌توانید به سادگی رویدادهای پیش رو در دانشگاه نظیر اردوها، جلسات و برنامه‌های امتحانی را به اطلاع دانشجویان برسانید. معرفی جامع و کامل خود دانشگاه، امکانات خدماتی و رفاهی آن، از دیگر قابلیت‌هایی است که می‌توانید به لطف داشتن یک وبسایت دانشگاهی در اختیار داشته باشید.

استفاده از متدهای آموزشی گوناگون
استفاده از متدهای آموزشی گوناگون
.

تنوع بالای متدهای آموزشی و بهره بردن از رسانه‌های مختلف نظیر عکس، فیلم و صوت در فرآیند آموزش می‌تواند بسیار اثربخش باشد. طراحی سایت آموزش مجازی، این قابلیت را برای شما فراهم می‌کند تا از انواع و اقسام روش‌ها جهت بهبود سطح کیفی آموزش استفاده کنید.

برندسازی و کسب شهرت
برند سازی و کسب شهرت
.

داشتن یک سایت آموزشی زیبا و کاربرپسند، می‌تواند به خوبی شما را از رقیب‌هایتان متمایز سازد. همین امر موجب می‌شود تا نام شما بر سر زبان‌ها افتاده و آوازه شما در زمینه آموزش زبانزد شود. با طراحی سایت آموزش مجازی، به خوبی برند منحصر به فرد خود را بسازید و کسب و کارتان را بیش از پیش توسعه دهید.

طراحی سایت آموزشی

هیچ شخصی نمی‌تواند تأثیر اینترنت را بر سبک زندگی انسان انکار کند. نفوذ اینترنت در همه زمینه‌ها موجب شده، انجام فعالیت‌ها برای انسان راحت‌تر از گذشته شود و بتواند آسوده‌تر مشکلات را رفع و حل کند. زمینه تحصیلات و آموزش هم از جمله موضوعاتی است که در سال‌های اخیر، تحت تاثیر اینترنت قرار گرفته‌اند و به کلی متحول شده‌اند. بحث تحصیلات، یکی از موضوع‌های اصلی زندگی هر فردی به شمار می‌رود و اینترنت موجب شده تا این زمینه نیز به عصر جدیدی وارد شود. وبسایت‌های آموزشی و دانشگاهی فراوانی را در سطح اینترنت مشاهده می‌کنید که با آموزش‌های آنلاین، سعی در تربیت افراد جویای علم هستند.  شرکت ویرا با کمک متخصصین با تجربه در زمینه طراحی سایت، در مسیر ساخت وبسایت آموزشی در کنار شماست تا یک سایت آموزشی عالی و بی نقص برای خودتان داشته باشید.

طراحی سایت آموزشی
ارائه راهکار و همراهی تا رسیدن به هدف

ویرا، همراه شماست تا ایده و هدفتان را پیاده سازی کنید. قطعاً در طراحی سایت شرکتی، مشورت با کارشناس متخصص این حوزه، زاویه‌های پنهان، مشکلات، مزایا و معایب آن را آشکار خواهد کرد. ویرا  به صورت کاملاً رایگان در مورد هدف و ایده‌ شما، نقشه راه جامع و کاملی را ارائه می‌کند. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ویرا طی جلسه حضوری یا غیرحضوری از این خدمت ویرا بهره‌مند شوید. کافیست شماره تماس خود را وارد کنید.

تماس مستقیم با کارشناسان ویرا
طراحی سایت آموزشی
نمونه‌های موفق طراحی سایت آموزش مجازی

پیشرفت علم و تکنولوژی در کنار فراگیر‌شدن اینترنت، موجب شده‌اند تا شاهد انقلابی در زمینه آموزش و یادگیری باشیم. سایت‌های آموزشی فراوانی امروزه در حال تعلیم و آموزش کاربران در زمینه‌های گوناگون هستند. آموزش آنلاین، فیلم‌های آموزشی به‌همراه کتاب‌های الکترونیکی، همگی از طریق اینترنت به سیستم آموزشی راه پیدا کرده‌اند. این تنوع در زمینه آموزش باعث شده تا بازدهی آموزش‌ها افزایش پیدا کرده و شاهد رشد سطح علمی در جامعه باشیم.

طراحی سایت آموزش مجازی، یکی از راه‌های اصلی ورود به دنیای آموزش آنلاین است. به کمک وبسایت آموزشی، می‌توانید دوره‌های آموزشی گوناگون را به فروش برسانید، کاربران و مخاطبین را به آسانی مدیریت کنید و با برگزاری آزمون‌های آنلاین، سطح علمی کاربران را مورد سنجش قرار دهید. در ادامه قصد داریم تا نمونه‌های موفق در زمینه طراحی سایت آموزشی را با یکدیگر بررسی نماییم.

طراحی وبسایت آموزشی فرادرس

سایت فرادرس، موفق‌ترین پروژه آموزش آنلاین در ایران است. استارت‌های اولیه فرادرس در سال 1387 خورد و سپس در سال 1390، این وبسایت آموزشی به‌عنوان بهترین پروژه آموزشی آنلاین را شناخته شود. فرادرس در حال حاضر، بزرگترین دانشگاه آنلاین در داخل کشور است که نزدیک به 400 هزار دانشجو در آن مشغول یادگیری و تحصیل هستند. فرادرس به لطف طراحی عالی سایت به همراه خدماتی با کیفیت، توانسته تا کاربرانی را از کشورهای دیگری نظیر افغانستان، تاجیکستان و عراق را به خود جذب کند. در وبسایت آموزشی فرادرس نزدیک به 12 هزار ساعت ویدیو آموزشی در بیش از 2000 زمینه علمی و مهارتی وجود دارد تا یک مرجع عالی و بی‌نقص جهت آموزش آنلاین به شمار رود.

فرادرس
فرانش
طراحی وبسایت آموزش آنلاین فرانش

رقیب اصلی فرادرس در زمینه آموزش آنلاین را می‌توان سایت آموزشی فرانش دانست. فرانش برای از بین بردن شکاف بین دانشگاه و بازار کار وارد عمل شد و با طراحی یک سایت آموزشی عالی و کامل توانست تا رنگ واقعیت به این قضیه بزند. در داخل فرانش، دوره‌های آموزشی گوناگونی از قبیل فناوری و نرم افزار، زبان‌های خارجی و همچنین مدرسه و دانشگاه وجود دارد. 75 هزار دقیقه ویدیو آموزشی در قالب 5000 دوره آموزشی در فرانش قرار گرفته تا مخاطبین بتوانند از آنها بهره‌مند شوند.

طراحی وبسایت آموزش آنلاین مکتب خونه

مکتب خونه که خود را بزرگترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در کشور معرفی کرده است، از سال 1390 استارت فعالیت خود را زد. مکتب خونه با همکاری با دانشگاه‌های تراز اول کشور، ویدیوهای آموزشی استادید برجسته را درون سایت خود برای استفاده مخاطبین قرار داده است. درون مکتب خونه بیش از 400 درس در قالب 15 هزار ساعت ویدیو آموزشی وجود دارد.

مکتب خونه
خان آکادمی | ویرا
طراحی وبسایت آموزش مجازی khan academy

آکادمی آموزشی آنلاین خان، یک استارتاپ آمریکایی است که در سال 2008 میلادی توسط سلمان خان هندی تأسیس شد. خان آکادمی در جهت ارتقای سطح علمی دانش آموزان در سراسر جهان به‌وجود آمد و با ارائه دوره‌های آموزشی مطلوب و با کیفیت، توانسته خود را به عنوان یکی از برترین وبسایت‌های آموزشی در دنیا معرفی کند. در خان آکادمی، علاوه بر دانش آموزان، پنل‌هایی برای والدین و معلمان در نظر گرفته شده تا از امکانات مخصوص خود استفاده کنند. دوره‌های آموزشی خان آکادمی در 36 زبان زنده دنیا به‌صورت کاملاً رایگان عرضه می‌شوند.

طراحی وبسایت آموزشی udemy

بزرگترین مرجع آموزش‌های آنلاین در جهان، یودمی است. در یودمی یک بانک آموزشی جامع از انواع و اقسام کسب و کارها قرار دارد که کاربر را از جستجو در دیگر وبسایت‌ها بی‌نیاز می‌کند. وجود 130 هزار دوره آموزشی به‌همراه 35 میلیون دانشجو، به‌خوبی نمایانگر کیفیت و محبوبیت یودمی است. از قابلیت‌های منحصر به فرد یودمی، ارائه دوره‌های آموزشی در 65 زبان زنده دنیا است. یودمی، یک نمونه کامل از سایت آموزشی است که با طراحی مناسب و شیک خود، توانسته مخاطبین بی‌‌شماری را به سمت خود جذب کند.

udemy