مدیر عامل شرکت پیشگامان داده و فناوری ویرا :

سلام! مدیریت شرکت ویرا افتخار صحبت با شمارو داره. اگر از کارفرمایان ما هستید، یا اگر قراره در آینده تعامل بیشتری با یکدیگر داشته باشیم، پیشنهاد میکنم این صفحه رو کامل بخونید تا با قسمت‌های مختلف شرکت ما از جمله: کارمندان، محیط کار، تعامل با مشتریان، خط مشی و قسمت‌های دیگه آشنایی بیشتری پیدا کنین.

your dreams come to life

خلاقیت تجربه تعهد

تیمی متخصص

ما در شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ ویرا معتقدیم بالاترین میزارن اعتبار برای یک مجموعه، کیفیت انجام پروژه هاست. ویرا با برخورداری از افرادی متخصص که علاوه بر تخصص تجربی، زمینه تحصیلی در این حوزه را نیز دارند در تلاش است تا خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه نماید.

خلاقیت

اینکه صرفا یک وب سایت یا اپلیکیشن داشته باشید ضامن موفقیت شما نیست! مهم ترین عامل این است که متفاوت باشید! ویرا با تکیه بر نیروی جوان و خلاق خود همواره در تلاش است تا با استفاده از مدرن ترین استایل ها و طراحی ها در پروژه‌های شما تفاوت چشمیگیری میان شما و رقبایتان ایجاد نماید.

تعهد

شرکت پیشگامان داده و فناوری ویرا قبل از شروع پروژه در طی جلسات فنی خود با کرفرما، زمان و هزینه را نیز اعلام میکند. ما بر انجام شدن پروژه‌ها در زمان مقرر بسیار حساس و پایبند بوده و تمام تلاش خود را میکنیم تا پروژه در زمان مقرر به اتمام برسد.

خدمات ویرا

داستان ویرا

همه ما در زندگی رویاهای متفاوتی داشتیم و  براش تلاش کردیم. رویای ما ( حداقل اکثرمون) هم همیشه مربوط میشد به چیزهایی که به دنیای دیجیتال و کامپیوتر مربوط بوده.مجموعه ویرا از افرادی تشکیل شده که هرکدام در بخش خود با تمام وجود مشغول فعالیت هستن. خانواده ویرا همیشه در تلاشه تا بهترین بازدهی و نتیجه رو برای کارفرماهای عزیز به ارمغان بیاره. شرکت ویرا با سختی‌های خیلی زیاد و مشکلات فراوان مثل جوانه ای که از دل کوهی از سنگ سر از خاک بیرون میاره با تکیه به نیروی جوانی و اعتماد به آینده سازان کشور، رشد کرد و باعث رشد بسیاری از کسب و کارها شد. در حال حاضر شرکت ویرا با انجام بیش از 300 پروژه با کوله‌باری از تجربه و تخصص در تلاش است تا برای تدام کسب و کار هموطنان عزیز، فعالیتشان را در حوزه دیجیتال که بازار اصلی دنیا خواهد بود گسترش دهد. فارغ از تمام شعار ها، ما در شرکت ویرا معتقدیم که مهم ترین اصل پیشرفت ، احترام و توجه فراوان به خواسته‌های کارفرماست.  ضعف و مشکلاتی ممکنه وجود داشته باشه و این مهم با توجه و همکاری شما بسیار زودتر رفع خواهد شد. به همین دلیل خانواده ویرا از شما میخواد تا مانند یک عضو خانواده، نکات مثبت و منفیتون رو باهامون در میون بزارین.

خانواده ویرا

مهیار سلامت

مدیر عامل

مدیریت شرکت ویرا

میشود ساعت ها کار کرد و خسته نشد، زمانیکه عاشق کارتان باشید.

Development

.
پویا رحمتی برنامه نویس شرکت ویرا
Mobile App Developer پویا رحمتی
سعید عادل پور طراح گرافیک
Graphic Designer سعید عادل پور
شقایق قاسمی
Ui-Ux designer شقایق قاسمی
نوید عادل پور برنامه نویس
Programmer نوید عادل پور

SEO & Optimization

.
faeze alami
Seo Manager فائزه اعلمی
سئو کار ملیحه احمدی
Seo Specialist ملیحه احمدی
سارا برکت سئو کار شرکت ویرا
Seo Specialist سارا برکت
maede-tavakol
Seo Specialist مائده توکل
کارشناس سئو زهره آقا خانی
Seo Specialist زهره آقاخانی
علی مهدی زاده سئوکار ویرا
Seo Specialist علی مهدی زاده
امیر نیکخو مسول data entry
Data Entry امیر نیکخو

Digital Marketing

.
علی اکبر بابائی
Digital Marketing Manager علی اکبر بابائی
فاطمه هاشمی سوشال مدیا
Market Analyzer فاطمه هاشمی
زهرا نیک نام بخش سوشال
Social Admin زهرا نیکنام

Web Design

.
akbar babaei
WebSite Designer علی اکبر بابائی
dashti
Content Specialist محمد دشتی
سارا سعیدی طراح سایت
WebSite Designer سارا سعیدی

Selling

.
سعید رحمانی مدیر فروش ویرا
Sales Manager سعید رحمانی
aria-yarmohammadi
Sales Expert آریا یارمحمدی
سهیل محمدی مدیر مالی شرکت ویرا
Financial Manager سهیل محمدی