طراحی سایت

داشتن یک وب سایت از حیاتی‌ترین ابزارها برای فعالیت در بازاریابی دیجیتال به‌شمار می‌رود. با طراحی سایت و داشتن فروشگاه اینترنتی، دیگر محدودیت مکان و زمان برای شما و مشتریانتان معنایی ندارد! آنها در هر زمان و در هر مکان می‌توانند از فروشگاه شما بازدید، محصول مورد نظرشان رو انتخاب کرده و سفارششان رو ثبت کنند.

شرکت ویرا با داشتن افراد متخصص و باتجربه و ارائه نمونه کارهای موفق در طراحی سایت، ویرا آماده همراهی شماست تا با چشم اندازی مشخص و نقشه راهی حرفه‌ای کسب و کار خودتان رو توسعه بدید.

طراحی سایت ویرا | ویرا

انواع طراحی وب سایت

ساخت سایت برای هر کسب و کاری نیاز است؛ فرقی ندارد که شما صاحب یک فروشگاه آنلاین هستید یا یک وب سایت خبری! ساخت سایت برای اکثر کسب و کارها و بخش‌های مختلف مورد نیاز است. ویرا برای سهولت شما انواع طراحی وب سایت‌های متنوعی رو آماده کرده است تا به‌راحتی بتوانید متناسب با کسب و کارتان، بخش مورد نظرتان رو انتخاب کنید.

وبسایت شرکتی
وبسایت شرکتی
.

مهم‌ترین گام برای آنلاین برندینگ شرکت‌ها، داشتن یک وب سایت شرکتی است که این امر منجر به افزایش مشتری و سهولت تعامل با مشتری است. ویرا درکنار شماست تا به‌روز باشید.

وبسایت فروشگاهی
وبسایت فروشگاهی
.

داشتن یک فروشگاه اینترنتی همانند این است که شما یک شعبه جدید از فروشگاه خود را احداث کرده باشید. فروشگاه اینترنتی برای افزایش فروش و ارتقا کسب و کار شما بسیار مناسب است.

وبسایت خبری
وبسایت خبری
.

دنیای امروز دنیای اطلاعات و اخبار است و روزانه افراد زیادی در فضای اینترنت به‌دنبال اخبار مورد نظر خود هستند؛ درنتیجه وب سایت‌های خبری به یکی از محبوب‌ترین وبسایت‌ها تبدیل گشته‌اند.

وبسایت آموزشی
.

طراحی سایت آموزشی، راه‌حل مناسبی برای مدیریت برنامه دانشجویان است؛ امکاناتی شامل برگزاری آزمون و صدورکارنامه آنلاین و… را دارد.

وبسایت صنعتی
وبسایت صنعتی
.

از طریق وبسایت صنعتی می‌توانید موارد زیر را با کاربرانتان به‌اشتراک بزارید؛ معرفی شرکت یا کارخانه و محصولات جدیدتان، ارائه کاتالوگ محصولات و..

وبسایت پزشکی
.

طراحی سایت پزشکی برای پزشکانی که می‌خواهند به‌معرفی خود، سوابق کاری، تخصص و مهارت‌های خویش بپردازند، یک امر ضروری است.

وبسایت بازرگانی
وبسایت بازرگانی
.

امکان نمایش خدمات و محصولات متنوع و مختلف شما به تمامی مخاطبان داخل و خارج کشور با داشتن یک وبسایت رسمی و پرسرعت!

وبسایت هنری
وبسایت هنری
.

با استفاده از سایت هنری به‌سهولت موفقیت‌ها و یا برنامه‌های خود را به اطلاع عموم مردم و مشتری‌های خود برسانید و با بازاریابی دیجیتال رشدی چند برابری داشته باشید.

وبسایت ورزشی
وبسایت ورزشی
.

طراحی وبسایت ورزشی یکی از ضرورت‌های ورزش امروز است. اطلاع از آخرین اخبار و نتیجه‌های ورزشی با ایجاد یک وب سایت دقیق و تخصصی در این حوزه به‌راحتی ممکن است.

وبسایت آرایشی
.

امکان نمایش خدمات و محصولات متنوع و مختلف شما به تمامی مخاطبان داخل و خارج کشور باداشتن یک وب سایت رسمی و پرسرعت!

ارتباط مستقیم با کارشناسان ویرا:

ضرورت طراحی سایت طبق آمار و ارقام

اگر از نگاه آماری بخواهیم این مسئله را زیر ذره‌بین ببریم، کافیست تا نگاهی به تعداد وبسایت‌های موجود و فعال در سطح اینترنت در 10 سال گذشته  داشته باشیم. طبق آمار منتشر شده تعداد وبسایت‌های فعال و طراحی سایت در اینترنت در سپتامبر سال 2010 میلادی رقم 227،225،642 وبسایت بوده که این رقم در سال 2020 به 2 میلیارد رسیده !! این رقم نشان از رشد 1000 درصدی تعداد وبسایت‌ها در طی یک دهه گذشته دارد.

به‌راحتی باتوجه به این آمار میشود متوجه شد که به ازای هر 4 نفر در دنیا یک وبسایت وجود دارد و این به معنای وجود پتانسیلی نامحدود برای ارائه خدمات به مشتریان است. حالا اگر شما بتوانید وبسایت مخصوص خود را داشته باشید، میتوانید به‌راحتی از این منبع درآمد و فرصت‌های بیشماری که کسب و کار اینترنتی در اختیار شما میگذارد، بهره‌مند شوید.

افزایش درآمد

افزایش ارزش کسب و کار

کاهش هزینه ها

افزایش مشتری

صرفه جویی در زمان

بازاریابی قوی

چرا به خدمات طراحی وب سایت نیاز داریم؟

نیاز به سایت به‌عنوان پلی برای برقرای ارتباط با کاربران، مخاطبین، و همچنین خریداران خدمات و محصولات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در سراسر جهان، سازمان‌ها و افراد حقیقی سعی کردند تا با‌طراحی سایت و بهره‌گیری از خدمات آنها پیشرفت را در حوزه‌های شغلی و حرفه‌ایی خود به حداکثر برسانند؛ بنابراین طراحی سایت و چگونگی استفاده از آن از اهمیت چشمگیری برخوردار است.

امروزه یکی از راه‌های افزایش فروش و درآمد برای صاحبان کسب و کار استفاده از یک وب سایت تخصصی است. وب سایت در حقیقت بهترین ویترین برای نشان دادن خدمات و محصولات شماست.
شرکت نرم افزاری ویرا با بهره‌گیری از بهترین طراحان در زمینه طراحی سایت، سعی در ارائه خدمات طراحی سایت ویرا با بهترین کیفیت و منصفانه‌ترین هزینه دارد!

طراحی-سایت

مزایا ساخت وب سایت

عصر دیجیتال و بازاریابی دیجیتال کسب و کارها را وادار کرده تا به سمت فضای اینترنت کوچ کنند. پتانسیل بسیار بالای فضای اینترنت برای ارائه خدمات به مشتریان و رشد فروش از جمله عللی است که باعث شده تا شاهد افزایش روز افزون وبسایت‌ها در مورد کسب و کارهای مختلف باشیم.

همانطور که اشاره کردیم فضای اینترنت یک فضای بی‌کران و بی‌انتها است. فروشگاه‌های اینترنتی و وبسایت‌های خدماتی از جمله کسب و کارهایی است که امروزه در فضای اینترنت یافت می‌شوند. دلایل بیشماری برای ورود و بهره‌بردن از این فضا وجود دارد که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آنها می‌پردازیم:

رنج گسترده‌تر مخاطبین و مشتریان
.

شاید اولین و مهم‌ترین مزیت داشتن یک وب سایت کسب و کار، قابلیت دسترسی به مجموعه وسیع‌تری از مشتریان و ارائه خدمات به آنها باشد. هر روزه میلیون‌ها نفر از اینترنت در سراسر دنیا استفاده می‌کنند و همین امر موجب شده تا ارائه خدمات به افراد مختلف در اقسا نقاط این کره خاکی دیگر یک رویا نباشد. افزایش فروش، کسب شهرت و آوازه و پشتیابی مستمر از مشتریان خود همگی به لطف اینترنت و وبسایت برای شما فراهم شده است.

دسترسی آسان به اطلاعات کسب و کار شما
.

با داشتن یک وبسایت مناسب، مشتریان شما به‌راحتی و تنها با چند کلیک می‌توانند تمامی محصولات و خدمات شما را مشاهده کنند و متناسب با نیاز خود، یکی را برگزینند.

رفع محدودیت مکان و زمان
.

یکی از دلایلی که کسب و کارها به سمت راه‌اندازی و طراحی وبسایت متمایل شده‌اند، این است که مشاهده محصولات و خدمات توسط هرشخصی و در هرمکانی کاملاً در دسترس و قابل انجام است. فضای اینترنت به‌صورت 24 ساعته و در هر روز هفته وجود دارد و دسترسی به آن به مکان و زمان خاصی محدود نیست!

کسب شهرت و آوازه
.

وبسایت شما می‌تواند یک مرجع بسیار عالی برای تبلیغ کسب و کار و خدمات شما باشد. کسب شهرت و آوازه به‌دلیل خدمات متفاوت و منحصر به فرد از دیگر مزیت‌هایی است که طراحی یک وبسایت مناسب برای شما به ارمغان می‌آورد. هزینه‌های ابتدایی آن بسیار ناچیز است و سودی که نصیب شما می‌شود، در کوتاه‌ترین زمان هزینه‌های اولیه را جبران می‌کند.

سبقت از رقبا
.

دوران اداره و مدیریت کسب و کارها به‌صورت سنتی به سر آمده است. فضای اینترنت برگ برنده شما در جهت رسیدن به قله‌های موفق و بهبود شرایط کاری است. طراحی سایت به شما این قابلیت را می‌دهد تا کسب و کارتان را گسترش دهید و با جذب مشتریان بیشمار بتوانید گوی رقابت را از رقیب‌هایتان برباید.

آمارهایی جذاب در مورد کسب و کارهای اینترنتی!

آمار-طراحی-سایت
وبسایت شرکتی
25 درصد از جمعیت کره زمین، آنلاین میخرند!
.

پیشبینی شده است که تا پایان سال 2020 میلادی تعداد خریداران در سطح اینترنت به 2.05 میلیارد نفر برسد که این تعداد در سال 2021 به 2.14 میلیارد نفر افزایش خواهد یافت؛ همین میزان افراد تشکیل دهنده 25 درصد از جمعیت 7.7 میلیارد نفری کره زمین هستند که می‌توانید با طراحی سایت فرصت ایده‌آلی را پیش روی شما و کسب و کارتان قرار دهید.

وبسایت شرکتی
15.5 درصد از فروش و خدمات دنیا به‌صورت آنلاین!
.

 طبق تخمین‌های زده شده تا پایان سال 2020 میلادی نزدیک به 15.5 درصدی از فروش محصولات و خدمات در دنیا مربوط به آنهایی است که از طریق اینترنت انجام شده است. این میزان فروش تا سال 2021 میلادی به 17.5 درصد افزایش می‌یابد و این نشان از برچیده‌شدن کسب و کارهای سنتی و حرکت به سمت کسب و کارهای اینترنتی است.

وبسایت شرکتی
رضایت چند برابری مشتریان
.

80 درصد از مشتریان، دریافت خدمات از شرکت‌ها را به‌دلیل مشتری‌مداری ضعیف  متوقف می‌کنند. همانطور که اشاره کردیم، کسب و کار اینترنتی این قابلیت را به‌شما می‌دهد تا با مشتریان خود در هر زمان و در هرمکانی در ارتباط باشید و آنها را در یافتن و تهیه محصول مناسب خود راهنمایی کنید؛ بنابراین داشتن یک وبسایت زیبا و مناسب خیال شما را از بابت کسب رضایت مشتریان تا حدود بسیاری زیادی آسوده می‌کند.

امیدواریم محتوایی که برای شما در این صفحه در موضوع طراحی سایت آماده کردیم، برای شما مؤثر واقع گردیده باشد، همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق تماس با همکاران ما در بخش پشتیبانی همین سایت، اقدام به کسب راهنمایی و ثبت سفارش در زمینه‌ی طراحی انواع وبسایت خود نمایید.

ارتباط مستقیم با کارشناسان ویرا

خدمات طراحی سایت ویرا

کسب اطمینان از عملکرد صحیح و بی‌نقص سایت یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان است. به‌همین منظور شرکت ویرا یک برنامه پشتیبانی جامع یکساله به‌صورت کاملاً رایگان را پس از اتمام فرآیند طراحی سایت برای مشتریان خود در نظر گرفته است. در طی این مدت اگر هرگونه مشکل فنی و ایراد در سایت و بخش‌های مختلف آن وجود داشته باشد، ویرا در اسرع آن را رفع و رجوع خواهد کرد. برای اینکه کارفرمایان گرامی بتوانند از امکانات و عملیات‌های قابل انجام بر روی سایت خود آگاهی بیشتری پیدا کنند، شرکت ویرا آموزش‌های لازم را به‌عنوان یکی از قسمت‌های پشتیبانی طراحی سایت را به شکل رایگان ارائه خواهد داد.

خدمات-طراحی-سایت-ویرا
رفع مشکلات فنی
.

گاهی ممکن است مشکلات فنی، گریبان‌گیر سایت شما شود. جای هیچگونه نگرانی نیست، چراکه ویرا با تیم فنی و با تجربه خود پشتیبان شما است تا تمامی مشکلات فنی و ظاهری سایت خود را از بین ببرید.

آموزش جامع و کامل
.

ویرا با آموزش‌هایی که برای شما درنظر گرفته است، کمک خواهد کرد تا بتوانید کنترل قسمت‌های مختلف ساخت خودتان را در دست بگیرید و از امکانات و قابلیت‌های آن آگاهی کامل پیدا کنید.

تغییرات ظاهری
.

در طول دوره پشتیبانی، هرگونه تغییرات ظاهری متناسب بانظر شما توسط ویرا در سایت اعمال خواهد شد تا با یک رابط کاربری شیک و جذاب به استقبال مشتریان خود بروید.