طراحی اپلیکیشن اختصاصی

عصر دیجیتال با ورود اینترنت آغاز شد و پس از آن با ورود موبایل‌های هوشمند این مسیر ادامه یافت. اپ اختصاصی موبایل نقش بسیار اساسی و حیاتی را در دنیای گوشی های هوشمند ایفا می کنند و به‌نوعی اصلی‌ترین دلیل استفاده کاربران از این دستگاه‌ها است. بنابراین اگر شما کسب و کار خاص خود را دارید و قصد ندارید تا از این قافله عقب بمانید، بهتر است به سراغ ساخت اپلیکیشن اختصاصی برای خود باشید. تیم حرفه‌ای ویرا همراه شماست تا با یک طراحی اپلیکیشن اختصاصی، اپلیکیشنی جذاب و زیبا را برای خودتان داشته باشید.

اپلیکیشن اختصاصی ویرا

چرا به طراحی اپلیکیشن اختصاصی نیاز داریم؟

فرض کنید شما در صنعتی فعالیت می‌کنید و یا خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهید که قیمت خدمات و محصولات شما متناسب با نیاز کاربران متغیر است؛ به عنوان مثال، فرض کنید که شما قصد دارید تا یک اپلیکیشن اختصاصی فروش آسانسور و دستگاه‌های بالابر را برای خود داشته باشید؛ واضح است که مشخصات هر مشتری و مخاطب شما با دیگری متفاوت است و این موجب می شود تا تغییری در نحوه و قیمت خدمات شما به وجود بیاید.  اپ اختصاصی کاملاً متناسب با نیاز شما طراحی می‌شود و محاسبات و فرمول‌های مورد نیاز جهت ارائه خدمات شما در آن گنجانده می‌شود.

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

طراحی اپلیکیشن پیچیدگی‌ها و مراحل خاص خود را دارد؛ به‌همین خاطر نیازمند بررسی کارشناسانه و گروهی با تجربست. کارشناسان شرکت ویرا در کنار شما هستند تا به‌صورت کاملاً رایگان در مورد ایده و طراحی اپلیکیشن شما بررسی‌های لازم رو انجام دهند.

تماس با کارشناسان ویرا

مشاوران ویرا در کنار شما هستند

.

اگر قصد توسعه و رشد کسب و کار خودتون رو دارید و به خدماتی مثل طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات شبکه اجتماعی و … نیاز دارید، بهتره حتما قبل از شروع ، ایده و هدفتون رو با کارشناس مرتبط درمیان بزارین. انجام این کار باعث جلوگیری از هزینه‌های بسیار زیادی میشه که هیچ بازدهی ای ندارن! شرکت ویرا با داشتن متخصصین در هر بخش به شما کمک میکنه تا نقشه راه کاملی داشته باشین و برای تمام قسمت‌های مورد نیازتون برنامه ریزی کنین. برای شروع کافیه اطلاعاتتون رو وارد کنین.

متمایز شدن از رقبا

اینکه یک اپلیکیشن اختصاصی و منحصر به‌فرد خود را داشته باشید، کاملاً می‌تواند شما را از برندهای رقیب متمایز بسازد؛ همین امر باعث جذب مشتریان رقبا به سمت شما به‌علت داشتن اپلیکیشن خواهد شد.

ارتباط مستمر با کاربران

گوشی‌های همراه، برخلاف کامپیوترهای شخصی همواره در دسترس مخاطبین و مشتریان شما قرار دارند؛؛ همین قضیه باعث شده تا یک راه ارتباطی مستقیم دوطرفه بین شما و مخاطبین ایجاد شود. با اپلیکیشن موبایل می‌توانید کاربران را از طریق نوتیفیکشن‌ها از اضافه شدن محصولات، خدمات و فروش فوق العاده آگاه بسازید.

ارزش قائل شدن برای مشتریان

اپلیکیشن‌های موبایل این باور را در مخاطبین شما به‌وجود میاورد که از ارزش بالایی نزد شما برخوردار هستند. طراحی یک اپلیکیشن جذاب و کاربر پسند، تاثیر بسزایی در جذب بیشتر مشتریان و افزایش سوددهی شما دارد. طراحی اپلیکیشن اختصاصی دقیقاً همان چیزی است که این باور را در کاربران شما به‌وجود میاورد. 

خدمات یکتا و منحصر به فرد

طراحی اپلیکیشن اختصاصی کاملاً مخصوص کسب و کار شما و نیازهای مرتبط با آن ساخته و پیاده‌سازی می‌شود. اپلیکیشن اختصاصی به شما این امکان را می‌دهد تا خدمات و محصولات خاص خود را به دیگران ارائه کنید و به گل سرسبد صنعت خود تبدیل شوید.  

امکانات ویژه طراحی اپلیکیشن اختصاصی

اپلیکیشن اختصاصی همانطور که از نامش پیداست به‌صورت خاص برای شما طراحی و ساخته می‌شود. باتوجه به منحصر به‌فرد‌بودن اپلیکیشن اختصاصی شما، خدمات و امکانات ویژه و یکتایی درون آن قرار خواهد گرفت. برخی از امکانات ویژه طراحی اپلیکیشن اختصاصی عبارت‌اند از: 

رابط کاربری اختصاصی

ظاهر و رابط کاربری اپلیکیشن تاثیر بسیار زیادی در جذب کاربر و مشتری دارد. متناسب با نوع فعالیت و محصولاتی که قصد دارید از طریق اپلیکیشن خودتان به مشتریان ارائه دهید، یک ظاهر اختصاصی برای شما طراحی و پیاده سازی می‌شود. این طراحی کاملاً متناسب با نیاز و سلیقه شما خواهد بود و نقشی مستقیم در ظاهر اپلیکیشن اختصاصی خودتان خواهید داشت. 

مشاوره آنلاین و غیرحضوری به کاربران

گاهی اوقات کاربران شما باید نیازهایشان را با شما در میان بگذارند تا بتوانند بهترین و مناسب‌ترین محصول یا خدمت را دریافت کنند. درون اپلیکیشن اختصاصی امکان چت و گفتگو آنلاین به‌کاربران داده می‌شود تا بدون محدودیت زمانی و مکانی با شما گفتگو کنند و نیازهایشان را به گوش شما برسانند.

سیستم دریافت سفارش هوشمند

فرض کنید در صنعتی‌ فعالیت می‌کنید که انتخاب‌های کاربر همانند جنس و نوع قطعات، همگی در قیمت نهایی خدمات و محصولات شما تأثیر‌گذار هستند. درون اپلیکیشن اختصاصی این قابلیت فراهم شده است که مبلغ نهایی سفارش کاربر کاملاً متناسب با انتخاب‌های آن تغییر کند. این سیستم دریافت هوشمند از دیگر امکانات ویژه موجود در اپلیکیشن‌های اختصاصی است.

قابلیت به‌روز رسانی

همگام بودن با دنیای روز و ترندهای موجود در زمینه کاری شما بسیار حائز اهمیت است؛ بنابراین به‌روز رسانی اپلیکیشن و خدماتتان به‌صورت متسمر و مداوم می‌تواند در نتیجه نهایی و سطح درآمدی شما تأثیرگذار باشد. شرکت ویرا می‌تواند با پشتیبانی عالی و ارائه به‌روز رسانی‌های متعدد و مفید اپلیکیشن شما را آپدیت نگه دارد. 

آیا میدانستید ویرا کلی آموزش طراحی اپلیکیشن به‌صورت کاملاً رایگان دارد که میتوانید استفاده کنید؟ آموزش طراحی اپلیکیشن، شروع راه، معرفی تکنولوژی و زبان‌های مورد استفاده، روند و کلی آموزش حرفه‌ای!

مراحل قرار داد و انجام پروژه

از ایده تا پیاده‌سازی، تیم فنی ویرا در کنار شماست.

1- تماس با کارشناسان ویرا

با ویرا تماس بگیرید تا کارشناسان ویرا مشاوره کاملاً رایگانی را برای شما تدارک ببیند. قطعاً اپلیکیشن مورد نظر شما نیازمندی‌های بسیاری خواهد داشت که در طی جلسات فنی مشخص می‌شوند.

4- عقد قرار داد

پس از ارائه پرپوزال و تایید شما، شرکت ویرا با شما قرار دادی درخصوص طراحی اپلیکیشن اختصاصی منعقد خواهد کرد تا تعهدی کتبی نسبت به اجرای دقیق پروژه به شما داشته باشد.

2- جلسه فنی ویرا با شما

پس از تماس شما با ما، شرکت ویرا در طی جلساتی حضوری و آنلاین، به بررسی تمامی ابعاد طراحی اپلیکیشن اختصاصی شما می‌پردازد و نقشه راه واضح و دقیقی را طراحی می‌نماید.

5-پیاده سازی و تحویل پروژه

شرکت ویرا با طراحی و پیاده‌سازی پروژه شما به‌صورت دقیق و طبق زمان بندی، در طی جلساتی آموزشی تمامی بخش‌های پروژه را به شما آموزش خواهد داد. پس از تأیید شما و برطرف شدن مشکلات پروژه نهایی تحویل و ارائه میشود.

3-طراحی و ارائه پروپوزال

با بررسی و واکاوی تمامی ابعاد پروژه، شرکت ویرا پروپوزالی جامع، دقیق و مطمئن را به شما ارائه می‌دهند که شامل هزینه، زمان‌بندی و نقشه راه پیاده‌سازی پروژه اپلیکیشن اختصاصی شماست.

6- پشتیبانی

با تحویل پروژه طراحی اپلیکیشن اختصاصی، تعهدات ویرا به اتمام نمیرسد و وارد مرحله پشتیبانی می‌شویم. در این مرحله پس از پایان پروژه ویرا طبق قرار داد تمامی مشکلات احتمالی‌ای که در آینده پیش خواهد آمد را برطرف خواهد نمود.

این صفحه برای شما مفید بود؟ خوشحال میشیم بهمون امتیاز بدین

5/5 – (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.