طراحی اپلیکیشن موبایل و وب اپ

طراحی اپلیکیشن حرفه ای، مسیری برای پیشرفت

در عصری زندگی می کنیم که پیشرفت روزافزون تکنولوژی باعث شده است تلفن های همراه بیشترین کارایی در زندگی روزمره ما داشته باشند. بنابراین از این وسیله کاربردی می توان برای پیشرفت کسب و کار استفاده کرد و با یک طراحی اپلیکیشن حرفه ای ارتباطی موثر بین خود و مشتریان ایجاد کنید.
با سپری شدن زمان روش تبلغات و ارتباط با مشتریان اکثر کسب و کارها از حالت سنتی خارج شده و پا در دنیای دیجیتال گذاشته است. بیشتر کسب و کارها همچون شرکت ها، فروشگاه ها و … با فعالیت در دنیای دیجیتال تغییرات بزرگی در درامد خود را تجربه کرده اند.
برخی از مشتریان با داشتن سایت و اپلیکیشن و برخی دیگر با ورود به شبکه های اجتماعی بسیار هوشمندانه روی کسب و کارشان سرمایه گذاری کرده اند. نکته‌ای که باید به ‌آن توجه داشته باشید، این است که هرچند امروز فعالیت در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند برای شما درامد زا باشد، اما حضور در شبکه‌های اجتماعی مانند خانه اجاره‌ای است! پس بهتر است از راه دیگری جای پایتان را در دنیای آنلاین تثبیت کنید؛ یکی از این روش‌ها، طراحی اپلیکیشن است.

Pics | ویرا

آشنا ولی منحصر به فرد

در طراحی اپلیکیشن موبایل، باید از ساختارها پلتفرم iOS و Android پیروی کنیم. اما داشتن یک برند متمایز برای کسب و کار شما نیز مهم است. برنامه‌هایی که ما طراحی می‌کنیم دارای رابط کاربری آشنا هستند، اما شامل الگوهایی هستند که نشان‌دهنده برند شما هستند و مختص محصول شما هستند.

Illustration | ویرا
Illustration 1 | ویرا

سازگار با تمامی پلتفرم‌ها

محصولات دیجیتال امروزه در پلتفرم های مختلف در دسترس هستند. ایجاد یک تجربه کاربری مناسب در همه جا با حفظ ثبات برند یک چالش بزرگ برای طراحان است. ما در ایجاد سبک و چیدمان ثابت در تمامی پلتفرم ها مهارت داریم.

محبوب‌ترین‌‌ها

برنامه‌های مختلفی که روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنید، همگی اپلیکیشن هستند که می‌تواند یک گیم باشد یا یک شبکه‌اجتماعی! طراحی اپلیکیشن در سال‌های اخیر به دلیل نیاز بازار و پیشرفت تکنولوژی بسیار پرطرفدار شده است و بسیاری از کسب‌وکارها، اقدام به ساخت اپلیکیشن موبایل یا تحت وب کرده‌اند.

آماده‌اید؟

مشاوره رایگان

 به‌صورت رایگان از تیم مشاوران خبره ویرا مشورت بگیرید

نرم‌افزار

تکنولوژی‌هایی که ما به‌کار می‌گیریم

طراحی اپلیکیشن نیاز به دانش تخصصی دارد. در این بین از تکنولوژی های مختلفی در ساخت اپ استفاده می شود. شاید بسیاری از افراد این ادعا را داشته باشند که قادر به طراحی اپلیکیشن هستند و می‌توانند ساخت طراحی اپ را انجام دهند؛ اما فراموش نکنید که طراحی اپ حرفه‌ای، نیاز به دانش، مهارت، تخصص و تجربه دارد.
در ساخت اپلیکیشن شما باید بتوانید برای کاربران، بهترین تجربه کاربری را رقم بزنید؛ چرا که رقیبان شما، با یک خلاقیت کوچک می‌توانند از شما جلو بزنند! به همین دلیل بهتر است تا کار را به کاردان بسپارید و با طراحی اپلیکیشن حرفه‌ای، که بتواند نیاز کاربر را رفع کند، محیط کاربری خوبی داشته باشد و استفاده از آن آسان باشد، چند پله بالاتر از رقبای خودتان بایستید. شما می‌توانید با متخصصان ما در ویرا ارتباط داشته باشید و از تخصص و تجربه آنان استفاده کنید.

Group 8050 | ویرا

مراحل ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن

آماده‌‌ شروع هستید؟

۰۱

۰۲

۰۳

۰۴

۰۵

۰۶

۰۷

۰۸

با ثبت و ارسال درخواست به شرکت ویرا، کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت با ما تماس می گیرند.

ارتباط تیم فنی با کارفرما و برگزاری جلسات جهت نیازسنجی و امکان سنجی طرح

برگزاری جلسات پرزنت پروپوزال و اعمال نظرات کارفرما

جلسه نهایی و عقد قرارداد و شروع پیاده سازی و توسعه پروژه

ارسال نسخه اولیه به کارفرما و اعمال نظرات و اصلاحات

انتشار نسخه تست آلفا و تست بتا

رفع باگ و اصلاحات نهایی و انتشار نسخه نهایی

شروع مراحل پشتیبانی

ارسال درخواست

تنظیم جلسه

پرزنت پروپوزال

توسعه پروژه

نسخه اولیه

تست اپلیکیشن

نسخه نهایی

پشتیبانی اپلیکیشن

تیم

اعضای همکار در پروژه

نمونه کارهای اپلیکیشن

مشت از خروار

دانش‌گاه ویرا

به‌روزترین مطالب آموزشی

سوالات پرتکرار

پرسش و پاسخ

آیا سفارش اپلیکیشن در دو نسخه اندروید و IOS طراحی میشود؟

نسخه های اپلیکیشن متناسب با درخواست و نیاز کارفرما ارائه میشوند. شرکت ویرا با برخورداری از همکارانی با تجربه، می تواند هم در نسخه اندروید و هم نسخه ios اپلیکیشن مدنظر شما را طراحی و پیاده سازی کند.

پشتیبانی پس از دریافت اپلیکیشن شامل چه مواردی و تا چه مدت خواهد بود؟

 با توجه به گستردگی و نوع پروژه، موارد پشتیبانی نیز متفاوت خواهند بود. به طور کلی شرکت ویرا شرایط پشتیبانی صد درصدی از تمام بخش های پروژه شما را فراهم خواهدد کرد.

نحوه پرداخت هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل به چه صورت خواهد بود؟

 هزینه، آخرین اولویت ما خواهد بود. پس از توافقات فنی و زمانی، مسائل مالی نیز با توافق طرفین و با در نظر گرفتن شرایط کارفرما ممکن خواهد بود.

آیا پس از تحویل اپلیکیشن در استورها افزوده میشود؟

بله، با توجه به نیاز شما، ما امکان ارائه اپلیکیشن در تمام استورها را فراهم مینماییم.

اپلیکیشن طراحی شده چه تعداد محصول و کاربر را پشتیبانی می کند؟

 با توجه به نیاز شما پشتیببانی از کاربران مشخص میشود. محدودیتی در پشتیببانی نداشته و طبق نیاز پروژه میتوانیم هر تعداد کاربر را پشتیبانی نماییم.

تحویل طراحی اپلیکیشن چه مدت زمان میبرد؟

با توجه به نوع و گستردگی پروژه زمان انجام نیز متفاوت خواهد بود. به طور کلی میتوان بازه 1 الی 5 ماه را در نظر گرفت اما ممکن است در پروژه هایی با شرایط خاص این زمان بیشتر یا کمتر نیز باشد.

آیا اپلیکیشن طراحی شده قابلیت اتصال به درگاه بانکی را دارد؟

بله، تمامی نسخه امکان اتصال به درگاه های بانکی را دارند. لازم به ذکر است محدودیتی در نوع بانک وجود نداشته و اتصال به هر نوع بانک مدنظر ممکن است.

مزایای طراحی اپلیکیشن در ویرا چیست؟

پروژه به شکلی پیاده سازی خواهد شد که کاملا مطابق نیاز کارفرما بوده و به طور عملی نیازهای کارفرما برآورده شوند. پروژه کاملا مقیاس پذیر بوده و به شکلی پیاده سازی خواهد شد تا در هر زمان اگر بخشی مورد نیاز بود به سادگی بتوانید به پروژه اضافه نمایید. پشتیبانی 24 ساعته ویرا در کنار شماست تا با خیالی آسوده به ارائه محصول خود بپردازید.

آماده‌اید؟

مشاوره رایگان

 به‌صورت رایگان از تیم مشاوران خبره ویرا مشورت بگیرید

Mockup dark | ویرا