طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

طراحی اپلیکیشن به لحاظ کاربردی مختلف و متنوع است. یکی از دسته بندی هایی که برای اپلیکیشن های فروشگاهی در نظر گرفته شده است اپلیکیشن سفارش غذا می باشد. اپلیکیشن های سفارش غذا از جمله اپلیکیشن هایی هستند که طی آن کاربر غذای مورد علاقه خود را انتخاب می کند و اقدام به سفارش آن می کند.

طراحی اپلیکیشن غذا

طراحی اپلیکیشن پیچیدگی ها و مراحل خاص خودش رو داره. به همین خاطر نیازمند بررسی کارشناسانه و گروهی با تجربست. کارشناسان شرکت ویرا در کنار شما هستند تا به صورت کاملا رایگان در مورد ایده و طراحی اپلیکیشن شما بررسی‌های لازم رو انجام بدن.

تماس با کارشناسان ویرا

مشاوران ویرا در کنار شما هستند

.

اگر قصد توسعه و رشد کسب و کار خودتون رو دارید و به خدماتی مثل طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات شبکه اجتماعی و … نیاز دارید، بهتره حتما قبل از شروع ، ایده و هدفتون رو با کارشناس مرتبط درمیان بزارین. انجام این کار باعث جلوگیری از هزینه‌های بسیار زیادی میشه که هیچ بازدهی ای ندارن! شرکت ویرا با داشتن متخصصین در هر بخش به شما کمک میکنه تا نقشه راه کاملی داشته باشین و برای تمام قسمت‌های مورد نیازتون برنامه ریزی کنین. برای شروع کافیه اطلاعاتتون رو وارد کنین.

تعرفه طراحی سایت اپلیکیشن غذا

.

دارای منوهای متنوع از غذاها

پنل مدیریت و کاربران

ویژگی های طراحی اپلیکیشن غذا

پرداخت آنلاین

پیگیری سفارش از روی نقشه

نمایش اطلاعات و مشخصات رستوران ها

نمایش رستوران های نزدیک بر اساس موقعیت مکانی کاربر

پنل مدیریتی حرفه ای

 با داشتن پنل مدیریتی حرفه ای می توانید به راحتی و با سرعت محتواهای دلخواه خود را در این اپلیکیشن سفارش غذا آپلود نمایید و گزارش های هفتگی، ماهیانه و سالیانه دریافت کنید. اطلاعات بیشتری از مشتریان و سلایق آنها بدست آورید و به صورت مستقیم تر با کاربران و مشتریان در ارتباط باشید.

بخش منو ها

در طراحی اپلیکیشن، منوها شامل دسته بندی های مختلف غذاها و قیمت ها است که میتواند در بالاترین قسمت اپلیکیشن قرار بگیرد. به سادگی به کاربر کمک می کند انچه می خواهد را در دسته مورد نظر خود بیابد، بررسی کند، سفارش دهد و یا در علاقه مندی‌ها ذخیره نماید.

بخش ثبت سفارش

بخش ثبت سفارش مربوط به انتخاب و خرید سفارش های مختلف است. در طراحی اپلیکیشن سفارش غذا کاربر  میتواند به راحتی  غذاهای مورد نظر خود را ثبت نموده و سفارش دهد. در پنل مدیریتی اپلیکیشن غذا نیز این سفارش ها به سادگی قابل رویت و ویرایش هستند.

خدمات رزرو و تخفیف و پاداش

در طراحی اپلیکیشن سفارش غذا، خدمات رزرو وجود دارد. مشتریان میتوانند نسبت به زمانیکه شما تعیین میکنید، قبل از حضور میزی برای خود رزرو نمایند. همچنین در طراحی اپلیکیشن غذا شما می توانید به آسانی و در هر زمانی به اپلیکشن سفارش غذا مراجعه کنید و تخفیف های مناسبتی برای برخی از غذاها را قرار دهید

امکانات ویژه طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

علاوه بر امکانات پایه، طراحی اپلیکیشن سفارش غذا باید به گونه‌ای باشد تا تمامی دغدغه های مشتریان را پاسخگو باشد! یادتان نرود شما با یک انسانی که احتمالا گرسنه است طرف هستید! در زمان گرسنگی به دلیل کمبود مواد مورد نیاز بدن، هرچیزی میتواند باعث عصبانیت انسان ها شود. ویرا با تکیه بر دانش فنی و آنالیز رفتار کاربران موارد بسیار کاربردی را برای شما پیاده سازی خواهد کرد. قسمتی از این بخش ها عبارتند از:

مقایسه

بخش مقایسه یکی از کاربردی ترین بخش های اپلیکیشن سفارش غذا است. این بخش به کاربر کمک می کند بتواند غذاهای مختلف را از نظر سبک پخت، قیمت و سایر موارد مقایسه نماید.

سوابق سفارشات

در طراحی اپلیکیشن سفارش غذا امکان مشاهده سابقه سفارشات بسیار مهم است. اکثر افراد سبدغذایی ثابتی دارند و به همین دلیل با نگهداری سوابق سفارشات میتوانند بدون اتلاف وقت همان سفارشات قبلی را مجددا سفارش دهند.

بخش پروفایل

 بخش پروفایل امکان ثبت نام کاربر را می دهد. در بخش پروفایل امکاناتی چون ادرس و شماره تماس برای رزرو و ارسال غذاها وجود دارد. کاربر میتواند سوابق خرید خود را نیز مشاهده کند.

پنل اس ام اس

 با استفاده از این بخش کاربر میتواند از مراحل مختلف سفارش خود آگاه شود. همچنین میتوان مدیر اپلیکیشن میتواند برای کاربران ویژه پیام‌های ویژه نیز ارسال نماید.

میدونستین ویرا کلی آموزش طراحی اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان داره که میتونید استفاده کنید؟ آموزش طراحی اپلیکیشن، شروع راه، معرفی تکنولوژی و زبان‌های مورد استفاده و  کلی آموزش حرفه ای رایگان رو میتونید با لمس دکمه رو به رو دانلود کنید!

نمونه های موفق طراحی اپلیکیشن

یکی از حوزه های که همیشه مورد توجه مردم قرار داشته، بحث غذا و تغذیه است. امروزه معضلاتی مانند ترافیک های سنگین، مسیر های طولانی و همچنین یافتن جای پارک باعث شده تا از جذابیت رفتن به رستوران ها کاسته شود. خوشبختانه عصر دیجیتال با ورود اینترنت و گوشی های هوشمند کاملا متحول شده است و توانسته تا بخش عمده ای از مشکلات کسب و کارها را رفع کند. اپلیکیشن های سفارش غذا یکی از انواع جدید اپلیکیشن ها هستند که در سالیان اخیر با رشد چشمگیری همراه بوده اند و توانسته تا به محبوبیت فراوانی دست پیدا کنند. با کمک اپلیکیشن های سفارش غذا می توانید به دور از ترافیک و شلوغی ها ملالت آور غذای مورد نظر خود را سفارش دهید و در مکان مورد نظر آن را دریافت نمایید.

مراحل قرار داد و انجام پروژه

از ایده تا پیاده سازی، تیم فنی ویرا در کنار شماست

1- ارتباط با کارشناسان ویرا

اگر شما نیز جز کسانی هستید که قصد دارید تا کسب و کار خودتان به سمت فضای اینترنت و بهره گیری از امکانات و مزایای بیشمار سوق دهید، کافی است تا با متخصصین و کارشناسان تماس بگیرید.

4- ثبت قرارداد

بعد از این که شما پروپوزال پروژه را به صورت کامل و دقیق مورد بررسی قرار دادید و به این نتیجه رسیدید که این قرارداد می توانید زمینه رشد و ارتقا کسب و کار شما را فراهم کند، یک قرارداد میان شما و شرکت ویرا عقد می شود که نشان دهنده تعهد شرکت ویرا جهت اتمام و تحویل پروژه است.

2- برگزاری جلسه فنی

پس از اینکه با کارشناسان ویرا تماس گرفتید و نیازهای خودتان را با آن ها به اشتراک گذاشتید، یک جلسه فنی میان شما و کارشناسان برگزار می شود تا پروژه به صورت کامل از نظر فنی مورد بررسی قرار بگیرد. این جلسه کاملا رایگان بوده و موجب شفافیت بیشتر پروژه خواهد شد.

5- توسعه و تحویل پروژه

گام پنجم شروع توسعه و پیاده سازی اپلیکیشن سفارش غذا شماست. متخصصین ویرا دست به کار می شوند و پروژه شما را مطابق با ویژگی ها و امکاناتی که داخل پروپوزال درج شده است پیاده سازی می کنند. پس از اتمام توسعه یک جلسه میان شما و شرکت ویرا برگزار می شود تا میزان رضایت شما از پروژه مشخص شود و مشکلات احتمالی به سرعت رفع و رجوع شوند.

3- تدوین و تهیه پروپوزال پروژه

مرحله بعدی در قرارداد تهیه و تولید پروپازال پروژه است. این پروپوزال شامل اطلاعات جامع و کاملی از پروژه نظیر هزینه، امکانات و همچنین تخمین زمان اتمام پروژه است.

6- پشتیبانی رایگان

تحویل پروژه به شما به معنی قطع همکاری و تعهد ویرا نسبت به شما نیست. شرکت ویرا برای کسانی که قصد طراحی اپلیکیشن سفارش غذا دارند، یکسال پیشتیبانی رایگان در نظر گرفته است تا در صورت بروز مشکلات احتمالی در آینده آن ها را برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *