طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی

بورس و بازارهای مالی با توجه به اینکه به اقتصاد و درآمد افراد مرتبط هستند توانسته اند کاربران زیادی را به سمت خودشان بکشانند. امروزه تحلیل بازار های مالی و ورود به بورس از اهمیت فراوانی برخوردار است. با توجه به نوسات قیمت بسیار کمی که در بورس وجود دارد، افراد بسیاری راغب سرمایه گذاری در بورس هستند. لذا با طراحی اپلیکیشن بورس می توانید به جذب کاربران بپردازید و درآمدی عالی را کسب نمایید. تیم ویرا در زمینه طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی در کنار شماست. 

اپلیکیشن بورس و بازار مالی

چرا به طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی نیاز داریم؟

اپلیکیشن های بورس و بازار های مالی به دلیل جذابیت بالای بازارهای مالی برای کاربران همواره جزء اپلیکیشن های محبوب و پر طرفدار هستند. طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی به شما این قابلیت را می دهد تا بتوانید می تمامی نیاز کاربران اعم از آموزش، مشاهده اخبار و اطلاعایه های مربوطه، دریافت مستندات و غیره را بر طرف نمایید. 

طراحی اپلیکیشن پیچیدگی ها و مراحل خاص خودش رو داره. به همین خاطر نیازمند بررسی کارشناسانه و گروهی با تجربست. کارشناسان شرکت ویرا در کنار شما هستند تا به صورت کاملا رایگان در مورد ایده و طراحی اپلیکیشن شما بررسی‌های لازم رو انجام بدن.

تماس با کارشناسان ویرا

مشاوران ویرا در کنار شما هستند

.

اگر قصد توسعه و رشد کسب و کار خودتون رو دارید و به خدماتی مثل طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات شبکه اجتماعی و … نیاز دارید، بهتره حتما قبل از شروع ، ایده و هدفتون رو با کارشناس مرتبط درمیان بزارین. انجام این کار باعث جلوگیری از هزینه‌های بسیار زیادی میشه که هیچ بازدهی ای ندارن! شرکت ویرا با داشتن متخصصین در هر بخش به شما کمک میکنه تا نقشه راه کاملی داشته باشین و برای تمام قسمت‌های مورد نیازتون برنامه ریزی کنین. برای شروع کافیه اطلاعاتتون رو وارد کنین.

تعرفه طراحی اپلیکیشن

.
کسب شهرت و آوازه

با طراحی اپلیکیشن بورس و بازار مالی منحصر به فرد خودتان اعتبار بیشتری کسب می کنید و می توانید از طریق آن به افرادی که در ورود به بورس مشکل دارند کمک کنید و یا قسمتی از کارگذاری را به عهده بگیرید. به علت اینکه اپ روی تلفن همراه کاربران نصب می شود می توانید ارتباطات مستقیمی با کاربران داشته باشید.

سهولت مدیریت

اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی صرفا از طریق پنل مدیریت قابل مدیریت است. امکان گزارش مالی، گزارش های هفتگی و ماهیانه و گزارش از عملکرد کاربران در این اپ وجود دارد. بنابراین هر زمانی که مایل باشید می توانید تنها با چند کلیک به مدیریت اپ بپردازید و از گزارشاتی دقیق بهره مند شوید.

ارتباط مستمر با کاربران

با استفاده از اپلیکیشن های بورس و بازارهای مالی می توانید ارتباط مستقیمی با کاربران داشته باشید. با توجه به اینکه بورس یکی از مباحث بسیار مهم است، کاربران نیاز به ارتباطات سریع تری دارند. چرا که در بورس نیاز به تحلیل و بررسی بیشتری است و تعامل با کاربر از اهمیت به سزایی برخوردار است.

سرمایه گذاری کم هزینه و مطمئن

بسیاری افراد دوست دارند اپلیکیشن هایی ارائه بدهند که بسیار سریع و در طی بازه زمانی کوتاه به بازدهی بالا برسند. با طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی می توانید خدمات نوینی ارائه بدهید و در مدت زمان کوتاهی به بازدهی بالا برسید و در خصوص برند سازی فعالیت های خوبی انجام بدهید. در نتیجه می تواند سرمایه گذاری بر روی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی را یک سرمایه گذاری مطمئن و کم هزینه دانست.

امکانات ویژه طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی

اپلیکیشن های بورس و بازارهای مالی باید از امکانات ویژه ای برخوردار باشند تا بتوانند کار تحلیل را برای کاربران تا جای ممکن ساده کنند. از جمله ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن بورس و بازار های مالی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین از جمله امکاناتی است که در اپلیکیشن بورس و بازار های مالی تعبیه شده است. توسط پشتیبانی آنلاین کاربران می توانند وارد پروفایل خود شوند و سوالات و مشکلات خود را از تیم پشتیبانی بپرسند.

فروش پکیج های آموزشی

توسط طراحی اپلیکیشن بورس و بازار های مالی می توانید در بحث آموزش بورس نیز فعالیت کنید و پکیج های آموزشی مختلفی ارائه بدهید و کسب در آمد نمایید. پکیج های آموزشی صفر تا 100 بورس جزء محبوب ترین پکیج های آموزشی آنلاین هستند. کاربران دوست دارند با هر دیوایسی به سادگی آموزش های مد نظر خود را دریافت کنند و چه پیشنهادی بهتر از طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی.

مشاهده اخبار و اطلاعیه های روز

در اپلیکیشن بورس و بازار های مالی اخبار به صورت دقیق ارائه می شود، تمامی موارد به صورت جزئی شرح داده می شود. اخبار بورس کاملا متمرکز و مربوط به بازار های مالی است. با توجه به اینکه کاربران بورس نیازمند پیگیری دقیق اخبار و اطلاعیه های مربوط به خرید و فروش سهام و دیگر اطلاعیه های بازار بورس هستند در این اپ صرفا به نکات مورد توجه این اپ پرداخته می شود.

ارائه چت و مشاوره آنلاین

چت آنلاین در اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی این امکان را فراهم می آورد که کاربر به صورت مستقیم و در کوتاه ترین زمان با شما در ارتباط باشد، از شما راهکار بگیرد و در صورت داشتن سوال، پیشنهاد یا نیاز به مشاوره از چت آنلاین استفاده کند. از کارشناسان خبره استفاده کنید و برای ارائه مشاوره نیز زمان های خاص تعیین کنید. برخی از راهکار های مربوط به بورس و نحوه شروع آن را می توانید در قالب مقالات مشاوره ای در این اپ ذکر نمایید.

میدونستین ویرا کلی آموزش طراحی اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان داره که میتونید استفاده کنید؟ آموزش طراحی اپلیکیشن، شروع راه، معرفی تکنولوژی و زبان‌های مورد استفاده، روند و کلی آموزش حرفه ای!

مراحل قرار داد و انجام پروژه

از ایده تا پیاده سازی، تیم فنی ویرا در کنار شماست

1-ویرا را در جریان بگذارید!

در صورتی که ایده و یا درخواستی جهت طراحی اپلیکیشن بورس و بازار مالی داشتید، میتوانید با ویرا تماس گرفته تا جهت بررسی هرچه بیشتر پروژه شما جلسه ای برگزار شود.
021-99102627

4- عقد قرار داد

با بررسی طرح و نقشه راه ویرا و تایید آن، طی جلسه ای رسمی قرادادی فی ما بین طرفین منعقد میشود که طی آن شرکت ویرا متعهد به پیاده سازی و اجرای کامل پروژه شما مطابق با شرایط ذکر شده است.

2- برگزاری جلسه فنی

طراحی اپلیکیشن بورس و بازار مالی از پیچیدگی و وسعت خاصی برخوردار است. جهت مشخص شدن ابعاد پروژه و بخش‌های مختلف، شرکت ویرا جلسه فنی ای را با شما و مدیر فنی ویرا برگزار خواهد نمود.

5-پیاده سازی و تحویل پروژه

پس از بررسی عملکرد و انجام تست های فراوان، طی جلساتی همراه با آموزش کامل تمامی نقاط مختلف اپلیکیشن، در صورت تایید شما اپلیکیشن تحویل داده شده و ریلیز خواهد شد.

3-ارائه پروپوزال

تیم فنی ویرا با بررسی زوایا مختلف پروژه شما، اقدام به طراحی و ارسال پروپوزالی جامع و کامل میکند که در آن تمامی اطلاعات مورد نیاز شما اعم از هزینه، زمان، نقشه راه و... توضیح و نمایش داده خواهد شد.

6- پشتیبانی کامل

با طراحی اپلیکیشن بورس و بازار مالی و تحویل آن، خدمات ویرا به اتمام نمیرسد و زمان آغاز پشتیبانی شماست. با پشتیبانی ویرا دیگر دغدغه ای بابت مشکلات احتمالی آینده نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *