طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی

بورس و بازارهای مالی با توجه به اینکه به اقتصاد و درآمد افراد مرتبط هستند، توانسته‌اند کاربران زیادی را به سمت خودشان بکشانند. امروزه تحلیل بازار‌های مالی و ورود به بورس از اهمیت فراوانی برخوردار است. باتوجه به نوسات قیمت بسیار کمی که در بورس وجود دارد، افراد بسیاری راغب سرمایه‌گذاری در بورس هستند؛ لذا با طراحی اپلیکیشن بورس می‌توانید به جذب کاربران بپردازید و درآمدی عالی را کسب نمایید. تیم ویرا در زمینه طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی درکنار شماست. 

اپلیکیشن بورس و بازار مالی

چرا به طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی نیاز داریم؟

اپلیکیشن‌های بورس و بازار‌های مالی به‌دلیل جذابیت بالای بازارهای مالی برای کاربران همواره جزء اپلیکیشن‌های محبوب و پرطرفدار هستند. طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی به شما این قابلیت را می‌دهد تا بتوانید تمامی نیاز کاربران اعم از آموزش، مشاهده اخبار و اطلاعایه‌های مربوطه، دریافت مستندات و … را بر طرف نمایید. 

طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی

طراحی اپلیکیشن، پیچیدگی‌ها و مراحل خاص خودش را دارد؛ به‌همین خاطر نیازمند بررسی کارشناسانه و گروهی با تجربه‌ است. کارشناسان شرکت ویرا در کنار شما هستند تا به‌صورت کاملاً رایگان در مورد ایده و طراحی اپلیکیشن شما بررسی‌های لازم رو انجام دهند.

تماس با کارشناسان ویرا

مشاوران ویرا در کنار شما هستند

.

اگر قصد توسعه و رشد کسب و کار خودتون رو دارید و به خدماتی مثل طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات شبکه اجتماعی و … نیاز دارید، بهتره حتما قبل از شروع ، ایده و هدفتون رو با کارشناس مرتبط درمیان بزارین. انجام این کار باعث جلوگیری از هزینه‌های بسیار زیادی میشه که هیچ بازدهی ای ندارن! شرکت ویرا با داشتن متخصصین در هر بخش به شما کمک میکنه تا نقشه راه کاملی داشته باشین و برای تمام قسمت‌های مورد نیازتون برنامه ریزی کنین. برای شروع کافیه اطلاعاتتون رو وارد کنین.

رصد لحظه ای بازار سرمایه

نمایش اطلاعات کامل نمادهای بورسی

ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن بورس و بازا‌رهای مالی

مشاهده جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های بازار سرمایه

جداول مربوط به نمادهای تأثیر‌گذار و پربیننده

قابلیت گفتگو با دیگر کاربران بورسی به‌صورت متنی

قیمت های آنی ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین در بازه‌های زمانی گوناگون

ویژگی های طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی

رصد لحظه ای بازار سرمایه

نمایش اطلاعات کامل نمادهای بورسی

مشاهده جدیدترین اخبار و اطلاعیه های بازار سرمایه

جداول مربوط به نمادهای تاثیر گذار و پر بیننده

قابلیت گفتگو با دیگر کاربران بورسی به صورت متنی

قیمت های آنی ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین در بازه های زمانی گوناگون

کسب شهرت و آوازه

با طراحی اپلیکیشن بورس و بازار مالی منحصر به‌فرد خودتان، اعتبار بیشتری کسب می‌کنید و می‌توانید از طریق آن، به‌افرادی که در ورود به بورس مشکل دارند، کمک کنید و یا قسمتی از کارگزاری را برعهده بگیرید؛ به‌علت اینکه اپ روی تلفن همراه کاربران نصب می‌شود، می‌توانید ارتباطات مستقیمی با کاربران داشته باشید.

سهولت مدیریت

اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی، صرفاً از طریق پنل مدیریت قابل مدیریت است. امکان گزارش مالی، گزارش‌های هفتگی و ماهیانه و گزارش از عملکرد کاربران در این اپ وجود دار‌د؛ بنابراین هرزمانی که مایل باشید، می‌توانید تنها با چند کلیک، به‌مدیریت اپ بپردازید و از گزارشاتی دقیق بهره‌مند شوید.

ارتباط مستمر با کاربران

با استفاده از اپلیکیشن‌های بورس و بازارهای مالی می‌توانید ارتباط مستقیمی با کاربران داشته باشید. باتوجه به‌اینکه بورس یکی از مباحث بسیار مهم است، کاربران نیاز به ارتباطات سریع‌تری دارند؛ چراکه در بورس نیاز به تحلیل و بررسی بیشتری است و تعامل با کاربر از اهمیت بسزایی برخوردار است.

سرمایه‌گذاری کم هزینه و مطمئن

بسیاری افراد دوست دارند اپلیکیشن‌هایی ارائه بدهند که بسیار سریع و در طی بازه زمانی کوتاه به بازدهی بالا برسند. با طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی می‌توانید خدمات نوینی ارائه بدهید و در مدت زمان کوتاهی به بازدهی بالا برسید و در خصوص برند‌سازی، فعالیت‌های خوبی انجام بدهید؛ درنتیجه می‌توان سرمایه‌گذاری روی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی را یک سرمایه‌گذاری مطمئن و کم هزینه دانست.

امکانات ویژه طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی

اپلیکیشن‌های بورس و بازارهای مالی باید از امکانات ویژه‌ای برخوردار باشند تا بتوانند کار تحلیل را برای کاربران تا جای ممکن ساده کنند. از جمله ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن بورس و بازار‌های مالی، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین، از جمله امکاناتی است که در اپلیکیشن بورس و بازار‌های مالی تعبیه شده است. توسط پشتیبانی آنلاین کاربران می‌توانند وارد پروفایل خود شوند و سؤالات و مشکلات خود را از تیم پشتیبانی بپرسند.

فروش پکیج‌های آموزشی

توسط طراحی اپلیکیشن بورس و بازار‌های مالی می‌توانید در بحث آموزش بورس نیز فعالیت کنید و پکیج‌های آموزشی مختلفی ارائه بدهید و کسب درآمد نمایید. پکیج‌های آموزشی صفر تا 100 بورس، جزء محبوب‌ترین پکیج‌های آموزشی آنلاین هستند. کاربران دوست دارند با هر دیوایسی به سادگی آموزش‌های مدنظر خود را دریافت کنند و چه پیشنهادی بهتر از طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی!

مشاهده اخبار و اطلاعیه های روز

در اپلیکیشن بورس و بازار‌های مالی اخبار به‌صورت دقیق ارائه می‌شود، تمامی موارد به‌صورت جزئی شرح داده می‌شود. اخبار بورس کاملاً متمرکز و مربوط به بازار‌های مالی است. باتوجه به اینکه کاربران بورس نیازمند پیگیری دقیق اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به خرید و فروش سهام و دیگر اطلاعیه‌های بازار بورس هستند در این اپ، صرفاً به نکات مورد توجه این اپ پرداخته می‌شود.

ارائه چت و مشاوره آنلاین

چت آنلاین در اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی این امکان را فراهم می‌آورد که کاربر به‌صورت مستقیم و در کوتاه‌ترین زمان با شما در ارتباط باشد، از شما راهکار بگیرد و درصورت داشتن سوال، پیشنهاد یا نیاز به مشاوره، از چت آنلاین استفاده کند؛ از کارشناسان خبره استفاده کنید و برای ارائه مشاوره نیز زمان‌های خاص تعیین کنید. برخی از راهکار‌های مربوط به بورس و نحوه شروع آن را می‌توانید در قالب مقالات مشاوره‌ای در این اپ ذکر نمایید.

می‌دانستید که ویرا کلی آموزش طراحی اپلیکیشن به‌صورت کاملا رایگان دارد که میتوانید استفاده کنید؟ آموزش طراحی اپلیکیشن، شروع راه، معرفی تکنولوژی و زبان‌های مورد استفاده، روند و کلی آموزش حرفه‌ای!

نمونه‌های موفق طراحی اپلیکیشن بورس و بازا‌های مالی

ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها را تحت تأثیر خودش قرار داد و موجب شد تا بازارهای سرمایه‌گذاری بیش از پیش برای عموم مردم جذاب شوند. بازار سرمایه و بورس نیز مانند خیلی از زمینه‌های کاری دیگر، تحت تأثیر اینترنت و اپلیکیشن‌های موبایل قرار گرفتند تا کار را برای افراد فعال در این حوزه راحت‌تر کنند. نمایش آنی قیمت‌ها، نمودارهای تحلیلی و همچنین اخبار روز بازار‌های سرمایه و بورس همگی با طراحی یک اپلیکیشن در جیب شما خواهد بود. برای اینکه بهتر با اصول و چارچوب طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی آشنا شویم، قصد داریم در ادامه نمونه‌های برتر این نوع اپلیکیشن‌ها را در داخل و خارج از کشور مورد بررسی قرار دهیم.

nemoone | ویرا
ایزی تریدر (Easy Trader)

این اپلیکیشن در حقیقت همان نسخه بومی سازی شده یکی از اپلیکیشن‌های برتر جهان در زمینه بورس و بازارهای مالی است. ایزی تریدر برای انجام معاملات، خرید و فروش سهام، تحلیل تکنیکال و مشاهده اخبار روز بازار سرمایه بسیار مفید و کاربردی است؛ همین ویژگی‌های موجب شده تا تمامی کارگزاری‌های داخلی از آن پشتیبانی کنند. ایزی تریدر با رابط کاربری ساده و آسان خود، نمودارهای دقیق و باکیفیت و همچنین قابلیت به‌روز رسانی آنی خود توانسته خود را به‌عنوان یکی از برترین نمونه‌های اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی از نظر طراحی معرفی کند. ایزی تریدر با می‌توانید از مارکت‌های مختلف برای گوشی‌های اندروید و iOS دانلود و نصب نمایید.

سیگنال (Signal)

اپلیکیشن سیگنال از جمله اپلیکیشن‌های بازارمالی است که صرفاً جهت کسب اطلاعات و تحلیل بکار می‌رود. به کمک اپلیکیشن سیگنال شما قادر خواهید بود تا در سامانه سجام به‌راحتی ثبت نام کنید. اخبار و اطلاعیه‌ها روز بازار بورس، صندوق های سرمایه‌گذاری و ارزهای دیجیتال را دریافت کنید و قیمت‌های آنی سهام‌های مختلف را مشاهده کنید. طراحی شیک و جذاب، منوهای کاربردی و مناسب، اطلاعات جامع و کامل به همراه نمودارهای گوناگون موجب شده تا اپلیکیشن سیگنال به‌ یکی از نمونه‌های موفق طراحی اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی تبدیل شود. اپلیکیشن سیگنال را می‌توان از طریق مارکت‌های مختلف برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS دانلود و استفاده کرد.

نبض بورس (Nabzebourse)

سایت و اپلیکیشن نبض بورس یکی از سامانه‌های معتبر و محبوب جهت دسترسی به اخبار روز بازار سرمایه است. کاربران اپلیکیشن نبض بورس قادر خواهند بود تا اطلاعات کامل نماد‌های بورسی، اخبار مختلف بورس، قیمت لحظه‌ای ارز و طلا و همچنان تحلیل‌های کاربران دیگران را مشاهده کنند. از قابلیت‌های جذاب این اپلیکیشن قابلیت گفتگو میان کاربران است که فضای تعامل خوبی را برای کاربران خود فراهم کرده است. طراحی مناسب و ساده نبض بورس موجب شده تا این اپلیکیشن نیز در لیست برترین اپلیکیشن‌های بورس و بازارهای مالی قرار بگیرد. نبض بورس نیز به‌صورت همزمان برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس کاربران است.

بایننس (Binance)

اپلیکیشن بایننس نسخه ویژه موبایل یکی از بزرگترین صرافی‌های دنیا برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. اپلیکیشن بایننس یک اپلیکیشن سریع، ساده همراه با رابط کاربری جذاب است. در بایننس شما قادر خواهید بود تا علاوه بر خرید و فروش ارزهای دیجیتال به بررسی تاریخچه ارزها و تحلیل نمودار‌های آن‌ها بپردازید. در اپلیکیشن بایننس بیش از 370 جفت ارز برای تبادل و ترید وجود دارد تا بتوانید به‌راحتی به خرید و فروش بپردازید. اپلیکیشن بورس و بازار مالی بایننس در حال حاضر از طریق گوگلی پلی و اپ استور در دسترس کاربران اندروید و iOS است.

تینک تریدر (ThinkTrader)

اپلیکیشن تینک تریدر یکی از اپلیکیشن‌های پیشرفته در زمینه معاملات در بازار فارکس است. در تینک تریدر می‌توانید از 14 نوع چارت و جدول مختلف و پیشرفته به همراه 160 اندیکاتور گوناگون و ابزارهای تحلیلی بهره ببرید تا تحلیلی دقیق و مطمئن را داشته باشید. در این اپلیکیشن شما می توانید صفحه موبایل را به دو و یا چهار قسمت مختلف تقسیم کنید تا بتوانید به‌صورت همزمان چندین ارز را زیر در نظر داشته باشید. اپلیکیشن بورس و بازارهای مالی تینک تریدر در کشورهای مختلفی نظیر انگلستان و استرالیا استفاده می‌شود. تینک تریدر را می‌توان از طریق گوگل پلی و اپ استور بر روی گوشی‌های اندروید و iOS نصب و استفاده کرد.

مراحل قرار داد و انجام پروژه

از ایده تا پیاده سازی، تیم فنی ویرا در کنار شماست

1-ویرا را در جریان بگذارید!

در صورتی‌که ایده و یا درخواستی جهت طراحی اپلیکیشن بورس و بازار مالی داشتید، می‌توانید با ویرا تماس گرفته تا جهت بررسی هرچه بیشتر پروژه شما جلسه‌ای برگزار شود.
021-88770431

4- عقد قرار داد

با بررسی طرح و نقشه راه ویرا و تأیید آن، طی جلسه‌ای رسمی، قرادادی فی ما بین طرفین منعقد می‌شود که طی آن شرکت ویرا متعهد به پیاده‌سازی و اجرای کامل پروژه شما مطابق با شرایط ذکر شده است.

2- برگزاری جلسه فنی

طراحی اپلیکیشن بورس و بازار مالی از پیچیدگی و وسعت خاصی برخوردار است. جهت مشخص‌شدن ابعاد پروژه و بخش‌های مختلف، شرکت ویرا جلسه فنی‌ای را با شما و مدیر فنی ویرا برگزار خواهد نمود.

5-پیاده سازی و تحویل پروژه

پس از بررسی عملکرد و انجام تست‌های فراوان، طی جلساتی همراه با آموزش کامل تمامی نقاط مختلف اپلیکیشن، در صورت تأیید شما اپلیکیشن تحویل داده شده و ریلیز خواهد شد.

3-ارائه پروپوزال

تیم فنی ویرا با بررسی زوایا مختلف پروژه شما، اقدام به طراحی و ارسال پروپوزالی جامع و کامل می‌کند که در آن تمامی اطلاعات مورد نیاز شما اعم از هزینه، زمان، نقشه راه و... توضیح و نمایش داده خواهد شد.

6- پشتیبانی کامل

با طراحی اپلیکیشن بورس و بازار مالی و تحویل آن، خدمات ویرا به اتمام نمی‌رسد و زمان آغاز پشتیبانی شماست. با پشتیبانی ویرا دیگر دغدغه‌ای بابت مشکلات احتمالی آینده نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.