طراحی اپلیکیشن استارتاپ

دنیای امروز مهد ایده‌های نو و جدید است. افزایش چشمگیر استارتاپ‌ها در موضوعات مختلف بیش از گذشته مشهود است و افراد به دنبال راه‌اندازی کسب و کار نوپا و منحصر به‌فرد خود هستند. برای اینکه بتوانید موفقیت استارتاپ خود را تضمین کنید، باید از فضای آنلاین و اینترنت برای نمایش کسب و کار بهره بگیرید؛ علاوه بر داشتن وبسایت نیاز است که شما یک اپلیکیشن برای استارتاپ خود داشته باشید. با‌توجه به همه‌گیر شدن گوشی‌های هوشمند و رشد روز افزون اپلیکیشن‌ها، اپلیکیشن استارتاپ شما می‌توانید به‌عنوان برگ برنده شما عمل کند و رقبا را کنار بزند. طراحی اپلیکیشن استارتاپ یکی از امکاناتی است که شرکت نرم افزاری ویرا در اختیار شما می‌گذارد تا ایده خود را از طریق گوشی‌های همراه به دید همگان بگذارید.

طراحی اپلیکیشن استارتاپ

چرا به طراحی اپلیکیشن استارتاپ نیاز داریم؟

شروع یک استارتاپ و کسب و کار نیازمند این است که بتوانید کاربران را هرچه سریعتر به‌سمت خودتان جذب کنید؛ با توجه به فضای اینترنت و بستر بی‌پایانی که این تکنولوژی در اختیار همگان گذاشته است، بسیار معقولانه است که از آن به‌عنوان برگ برنده استفاده کرد. اپلیکیشن استارتاپ با ارائه خدمات و محصولات، در ابتدای راهتان یار و یاور همیشگی شما در راه موفقیت خواهد بود.

طراحی اپلیکیشن استارتاپ

طراحی اپلیکیشن پیچیدگی‌ها و مراحل خاص خودش رو دارد. به‌همین خاطر نیازمند بررسی کارشناسانه و گروهی با تجربست. کارشناسان شرکت ویرا در کنار شما هستند تا به‌صورت کاملا رایگان در مورد ایده و طراحی اپلیکیشن شما بررسی‌های لازم رو انجام دهند.

تماس با کارشناسان ویرا

مشاوران ویرا در کنار شما هستند

.

اگر قصد توسعه و رشد کسب و کار خودتون رو دارید و به خدماتی مثل طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، خدمات شبکه اجتماعی و … نیاز دارید، بهتره حتما قبل از شروع ، ایده و هدفتون رو با کارشناس مرتبط درمیان بزارین. انجام این کار باعث جلوگیری از هزینه‌های بسیار زیادی میشه که هیچ بازدهی ای ندارن! شرکت ویرا با داشتن متخصصین در هر بخش به شما کمک میکنه تا نقشه راه کاملی داشته باشین و برای تمام قسمت‌های مورد نیازتون برنامه ریزی کنین. برای شروع کافیه اطلاعاتتون رو وارد کنین.

معرفی جامع کامل خدمات و محصولات

پشتیبانی مطلوب از مخاطبین و مشتریان

ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن استارتاپ

ارائه خدمات به‌صورت آنلاین

قابلیت به‌روز رسانی و توسعه

دسترسی همیشگی

رابط کاربری شیک و جذاب

ویژگی های طراحی اپلیکیشن استارتاپ

معرفی جامع کامل خدمات و محصولات

پشتیبانی مطلوب از مخاطبین و مشتریان

ارائه خدمات به صورت آنلاین

قابلیت به روز رسانی و توسعه

دسترسی همیشگی

رابط کاربری شیک و جذاب

کسب اعتبار نزد مخاطبین

داشتن یک اپلیکیشن استارتاپ اختصاصی یک برگ برنده نزد مشتریان است. هنگامیکه مخاطبین متوجه وجود راه‌های ارتباطی گوناگون با شما می‌شوند، به‌صورت اتوماتیک به سمت شما متمایل می‌شوند.

برتر بودن نسبت به رقبا

اینکه شما با یک اپلیکیشن استارتاپ جذاب و منحصر به‌فرد وارد میدان رقابت شوید، یک برتری محسوب می‌شود. رقبای شما همگی همچنان درگیر ارائه خدمات به‌صورت سنتی هستند؛ در حالیکه کاربران شما از گوشی همراه برای کسب اطلاعات و دریافت خدمات استفاده می‌کنند؛ همین نکته به‌راحتی شما را از رقبایتان متمایز می‌سازد و آن‌ها را به حاشیه می‌برد.

شروعی پر قدرت و مطمئن

شروع پرقدرت استارتاپ می‌تواند در رشدهای آتی بسیاری تاثیر‌گذار باشد. برای اینکه شما بتوانید شروعی مطمئن داشته باشید، شرکت ویرا نسخه ابتدایی اپلیکیشن استارتاپ را در کوتاه‌ترین زمان در اختیارتان قرار می‌دهد تا از آن بهره ببرید.

ارتباط مداوم با کاربران

ارتباطی مستمر با مشتریان و اعمال انتقادات و پیشنهادات آن‌ها نیز از دیگر مزیت‌هایی است که طراحی اپلیکیشن استارتاپ در اختیار شما می‌گذارد. در صورت کسب چنین اعتباری نزد مشتریان، کار شما برای آینده راحت‌تر خواهد بود و می‌توانید فروش و بازده بیشتری داشته باشید.

امکانات ویژه طراحی اپلیکیشن استارتاپ

شاید نتوان تمامی مزیت‌ها و امکانات یک اپلیکیشن استارتاپ را در یک مقاله گنجاند. با این حال کادر مجرب و حرفه‌ای مجرب امکاناتی را مخصوص اپلیکیشن‌های استارتاپی در نظر گرفته‌اند که بسیار کارآمد و مفید خواهد بود؛ در ادامه لیستی از امکانات ویژه اپلیکیشن استارتاپ را با یکدیگر مرور خواهیم کرد: 

رابط کاربری دلخواه

ظاهر اپلیکیشن استارتاپ شما کاملاً متناسب با نیاز و سلیقه شما خواهد بود. شما می‌توانید هر‌چیزی را در مورد نحوه نمایش و رنگبندی اپلیکیشن را تعیین کنید و کنترل تام را در این مورد داشته باشید.

خدمات منحصر به‌فرد و یکتا

کسب و کارهای استارتاپی معمولاً در حوزه‌هایی ورود می‌کنند که در گذشته افراد کمتری به آن ورود کرده‌اند. استارتاپ‌ها همگی با‌توجه به زمینه کاری خودشان یک سری ویژگی‌ها و امکانات مخصوصی را به کاربران و مخاطبین خود ارائه می‌دهند. طراحی اپلیکیشن استارتاپی این قابلیت را فراهم می‌سازد تا بتوانید تمامی این امکانات منحصر به‌فرد خود را در قالب یک اپلیکیشن تلفن همراه به‌دست مشتریان برسانید.

پیاده‌سازی توسعه‌پذیر

این قابلیت برای این است که شما همگام با رشد استارتاپ خود بتوانید از داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی بهره‌مند باشید. با‌توجه به این ویژگی طراحی و نسخه ابتدایی اپلیکیشن شما در سریعترین زمان ممکن آماده خواهد شد تا شما در همان ابتدای مسیر استارتاپ بتوانید اپلیکیشن خود را به مخاطبین ارائه دهید. به‌مرور زمان و همگام با ترقی استارتاپ شما، اپلیکیشن استارتاپی نیز به‌روز خواهد شد و امکانات جدید به آن اضافه خواهد شد.

پشتیبانی آنلاین و غیر‌حضوری

کاربران شما نیاز دارند تا اطلاعات کافی از خدمات و محصولات شما پیدا کنند. اینکار مستلزم آن است که کاربران بتوانند از شما در هر زمان و هر‌مکان مشاوره بگیرند. مشاوره غیر‌حضوری و آنلاین به‌صورت متنی درون اپلیکیشن استارتاپ قرار گرفته است تا نیاز شما از این بابت نیز برطرف شود.

می‌دانستید ویرا کلی آموزش طراحی اپلیکیشن به‌صورت کاملاً رایگان دارد که میتوانید استفاده کنید؟ آموزش طراحی اپلیکیشن، شروع راه، معرفی تکنولوژی و زبان‌های مورد استفاده، روند و کلی آموزش حرفه‌ای!

نمونه‌های موفق طراحی اپلیکیشن استارتاپی

امروزه شاهد ظهور استارتاپ‌های موفقی در زمینه‌های گوناگون هستیم. ایده‌های نوین، خلاقیت و پشتکار موجب شده تا استارتاپ‌ها بیش از گذشته مورد توجه جامعه جهانی قرار بگیرد. استارتاپ‌ها برای اینکه احتمال موفقیت خود را افزایش دهند، باید به سمت فضای اینترنت و استفاده از بستر بی‌کران آن حرکت کنند. طراحی اپلیکیشن استارتاپ یکی از اقداماتی است که می‌تواند استارتاپ شما را خیلی بهتر و حرفه‌ای‌تر به دیگران معرفی کند. با اپلیکیشن استارتاپی به‌راحتی خدمات و محصولات خود را به دیگران معرفی کنید و استارتاپ خود را گسترش دهید. برای اینکه بهتر با طراحی اپلیکیشن استارتاپ آشنا شویم، قصد داریم تا در ادامه نمونه‌های موفق آن را در داخل و خارج از کشور با یکدیگر بررسی کنیم:

nemoone | ویرا
کوییز اف کینگز (Quiz Of Kings)

کوییز اف کینگز یکی از برترین اپلیکیشن‌های استارتاپی در حوزه بازی و سرگرمی است. کوییز اف کینگز توانست با اپلیکیشنی مناسب، کاربران بیشماری را به‌سمت خود بکشاند و به‌سرعت رشد کند. در حال حاضر بیش از 1 میلیون سوال مختلف در کوییز اف کینگز در موضوعات گوناگونی نظیر فوتبال، اطلاعات عمومی و سینما وجود دارد. وجود قابلیت چت با حریف و افراد هم تیمی و همچنین امکان بازی گروهی موجب شده تا کوییز اف کینگز به یکی‌ از موفق‌ترین اپلیکیشن‌های استارتاپی از نظر طراحی تبدیل شود. کوییز اف کینگز در حال حاضر از طریق مارکت‌های گوناگون در دسترس کاربران اندروید و iOS قرار دارد.

الوپیک (Alopeyk)

الوپیک یکی از استارتاپ‌های موفق شرکت در زمینه حمل و نقل است. الوپیک درحال حاضر در چهار شهر تهران، کرج، مشهد و شیراز در حال خدمت‌رسانی است. اپلیکیشن استارتاپ الوپیک با رابط کاربری زیبا و کاربرپسند توانسته خدمات خود را به‌راحتی در اختیار مشتریان خود بگذارد. سفرهای چند مسیره، مسیریابی از روی نقشه، قابلیت گفتگو و چت میان سفیر الوپیک با مشتری و ارسال درخواست بر مبنای طرح های ترافیک موجود در هر شهر از جمله امکاناتی است که باعث شده تا اپلیکیشن الوپیک، از نظر طراحی بسیار موفق باشد. الوپیک را می‌توانید از انواع مارکت موجود برای گوشی‌های اندروید و iOS دانلود و نصب نمایید.

خانومی (Khanoumi)

خانومی از بزرگترین استارتاپ‌های فعال در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی در کشور است. محصولات 250 برند معتبر و مشهور ایرانی و خارجی در خانومی در جهت خرید و استفاده کاربران قرار داده شده است. خانومی برای خدمت‌رسانی بهتر و راحت‌تر به مشتریان خود، اقدام به طراحی اپلیکیشن استارتاپی خود کرده است. اطلاعات جامع و کامل محصولات، رفع محدودیت‌های مکانی و زمانی جهت خرید محصولات و همچنین بررسی نظرات دیگر خریداران، از‌ جمله امکانات مناسب اپلیکیشن خانومی به‌شمار می‌رود. اپلیکیشن خانومی را می‌توانید از بازار و گوگل پلی برای گوشی‌های اندروید دانلود و استفاده کنید.

لایم (Lime)

لایم یک استارتاپ حمل و نقلی در کشور آمریکا است که در سال 2017 فعالیت خود را شروع کرده است. این شرکت در زمینه اجاره دوچرخه‌های برقی، اسکوترهای برقی و موتورسیکلت‌های برقی در شهرهای مختلف دنیا فعالیت می‌کند. لایم توانست با ارائه خدماتی نوین و مطلوب به 50 میلیون کاربر در کمتر از 3 سال دست پیدا کند. اپلیکیشن استارتاپ لایم با طراحی شیک و جذاب و تجربه کاربری مناسب، به‌یک نمونه موفق از نظر طراحی تبدیل شود. اپلیکیشن لایم در حال حاضر بیشترین دانلود را از نظر یک اپلیکیشن اجاره دوچرخه و اسکوترهای برقی به خود اختصاص داده است. اپلیکیشن لایم در حال حاضر بر روی گوشی‌های اندروید و iOS در دسترس کاربران است.

دُردَش (DoorDash)

دردش از سرویس‌های تحویل غذا محبوب در جهان است که در سال 2013 میلادی شروع به‌کار کرد. دردش روز به روز برتعداد کاربران و مشتریان خود افزود و در حال حاضر در بیش از 4000 هزار شهر در سراسر دنیا به مشتریان خدمات ارائه می‌دهد. بیش از 310 هزار منو مختلف در دردش برای کاربران وجود دارد تا غذای مورد علاقه را سفارش دهند. طراحی اپلیکیشن استارتاپ دردش با رنگبندی‌های زیبا، منوهای جامع و کامل و تصاویر باکیفیت به‌خوبی نشان‌دهنده یک طراحی موفق است. دردش را می‌توان از طریق گوگلی پلی و اپ استور برای اندروید و iOS دانلود و نصب کرد.

مراحل قرار داد و پیاده سازی طراحی اپلیکیشن استارتاپی

از ایده تا پیاده‌سازی، تیم فنی ویرا در کنار شماست.

1- تماس با متخصصین ما

پیاده‌سازی و اجرای استارتاپ، مهم‌ترین نکته در رشد و بازدهی استارتاپ هاست. شرکت ویرا با طراحی انواع بیزینس‌پلن و نقشه راه و مخصوصاً طراحی اپلیکیشن استارتاپ در کنار شماست! کافیست با شماره 02188770431 تماس بگیرید.

4- عقد قرار داد

با بررسی پروپوزال و تأیید توسط شما، طی جلسه‌ای قراردادی با شما منقعد م‌یشود. با منعقد شدن قرار داد روند پیاده سازی پروژه شروع شده و ویرا کاملاً متعهد و پایبند به تعهدات خواهد بود.

2- برگزاری جلسه فنی

طراحی اپلیکیشن استارتاپی به‌دلیل نو بودن و وجود خلاقیت، روند پیچیده و حساسی دارد. به‌همین دلیل ویرا با برگزاری جلسه کاملاً رایگان به بررسی ابعاد مختلف اپلیکیشن شما می‌پردازد تا نقشه راهی مطمئن داشته باشید.

5- پیاده سازی و تحویل پروژه

پس از پیاده سازی و انجام تست کیس‌های آلفا، شرکت ویرا طی جلسات متعدد بخش‌های مختلف اپلیکیشن استارتاپی را به شما آموزش داده و پس از بررسی تمامی بخش‌ها و با تأیید شما پروژه تحویل داده می‌شود.

3- پروپوزال

پس از واکاوی تمامی ابعاد پروژه، تیم فنی و تیم فروش ویرا با ارئه پلنی کامل و جامع که همراه با هزینه، زمان و نحوه پیاده‌سازی پروژه است، خدمت شما ارائه می‌دهند.

6-پشتیبانی

طراحی اپلیکیشن استارتاپ به شکلی نیست که با یک طراحی اولیه تمامی نیازها پایان یابد! با خدمت پشتیبانی ویرا، علاوه بر ضمانت صحت عملکرد برنامه و تعهد در برطرف‌کردن مشکلات احتمالی، تیم فنی ویرا در کنار شماست تا درصورت نیاز فیچر و بخش‌های جدیدی اضافه یا کاهش یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.