خدمات پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت به‌عنوان نخستین نیاز مدیران وب‌سایت‌ها توسط شرکت‌های طراحی وب‌سایت به کاربران ارائه می‌شود. ما در پیشگامان داده و فناوری ویرا به شما انواع خدمات نظیر خدمات طراحی وب‌سایت، خدماتی جهت رفع ایرادات فنی، انواع خدمات برای نگهداری از وب‌سایت، ایجاد تغییرات در وب‌سایت و همچنین خدمات محتوا گذاری را ارائه می‌دهیم.

ما با ارائه خدمات سایت و پشتیبانی جامع از سایت شما به‌خوبی به شما در اداره و مدیریت وب‌سایت کمک خواهیم. ما با ارائه خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی به شما با هدف کارایی سایت داشتن سایت و هدف به‌روز نگهداری آن خدمات فنی و محتوایی را به‌خوبی به شما ارائه می‌دهیم.

پیشگامان داده و فناوری ویرا با بهره‌مندی از متخصصین در حوزه طراحی وب‌سایت، خدمات سئو و بهینه‌سازی، خدمات شبکه‌های اجتماعی، دیجیتال مارکتینگ و افزایش سرعت وب‌سایت خدمات متنوعی به شما برای اداره وب‌سایت ارائه می‌دهد.

خدمات پشتیبانی سایت ویژه پیشگام ویرا

اداره سایت‌های وردپرسی معمولاً با مشکلاتی همراه خواهد بود. شما با پشتیبانی سایت به‌صورت مناسب می‌توانید از باگ‌ها و مشکلات به وجود آمده رهایی پیدا کنید. ارائه خدمات پشتیبانی سایت وردپرس می‌تواند تمام نیازهای شما در مدیریت وب‌سایت را پاسخگو باشد.

ازجمله خدماتی که ما به‌عنوان پشتیبان وب‌سایت به شما ارائه می‌دهیم، به‌روزرسانی پلاگین‌ها و قالب وب‌سایت خواهد بود. شما با اضافه‌کردن افزونه یا پلاگین‌های وردپرس می‌توانید تا تغییراتی در وب‌سایت خود ایجاد کرده تا وب‌سایت خود را به‌خوبی بهینه کنید. این موجب می‌شود که وب‌سایت شما بازدهی بیشتری داشته باشند.

به‌روزرسانی قالب و پلاگین‌ها موجب رفع ایرادات امنیتی، بهبود عملکرد سایت و اضافه‌شدن قابلیت‌ها و امکانات جدید به وب‌سایت شما خواهد شد. استفاده از پلاگین موجب جلوگیری از هک سایت وردپرسی خواهد شد.

از خدمات دیگر ویرا برای پشتیبانی سایت شما رفع باگ و مشکلات در اداره وب‌سایت خواهد بود. امروزه مشکلات امنیتی در اثر وجود باگ‌هایی در برنامه‌نویسی برای وب‌سایت‌ها پدید می‌آیند. این عمل موجب می‌شود که هکر به‌راحتی بتواند بر اطلاعات شما بر روی سرور دست پیدا کند. ما به‌واسطه حضور افراد متخصص در این حوزه تمام باگ و مشکلات وب‌سایت شما را رفع خواهیم کرد.

ازجمله خدمات سایت و پشتیبانی ویرا که به شما ارائه می‌شود، تهیه نسخه پشتیبان از داده‌های شما خواهد بود. تصور کنید تمام اطلاعات شما به‌یکباره با مشکلاتی مواجه شده و حذف شوند. این عمل می‌تواند کسب‌وکار شما را با مشکلاتی مواجه کند. ما در پشتیبانی سایت ویرا به‌خوبی از داده‌های شما پشتیبان گرفته تا در مواقع نیاز آن‌ها را بازیابی کنیم.

از دیگر مشکلاتی که ممکن است وب‌سایت شما را با کاهش بازدید مواجه کند پایین بودن سرعت آن خواهد بود. پیشگام ویرا با اضافه‌کردن افزونه‌هایی و با ارائه راهکارهایی سرعت وب‌سایت شما را افزایش خواهد داد.

فضای رقابتی که در بستر اینترنت به وجود آمده موجب شده که افراد به دنبال طراحی‌های نوین برای وب‌سایت خود باشند. شک نکنید که طراحی سایت شما می‌تواند در ذهن بازدیدکننده باقی‌مانده و موجب مراجعه دوباره  کاربران وب‌سایت شما شود. طراحی‌های وب‌سایت توسط ما برای شما ظاهری زیبا، سرعتی مناسب، امنیتی بالا، مدیریت داینامیک و به‌صورت بهینه برای موتورهای جستجو انجام خواهد پذیرفت.

خدمات نگهداری سایت

ازجمله نیازهای پشتیبانی، ساعت ارائه خدمات برای نگهداری مناسب از وب‌سایت و محتوای آن خواهد بود. بسیاری از کاربران معتقدند که پشتیبانی سایت و نگهداری از آن مهم‌تر از شکل و نوع طراحی سایت است. داشتن پشتیبان وب‌سایت متخصص می‌تواند عملکرد و بازده وب‌سایت شما را تضمین کرده و از بروز خطا و ایجاد مشکلات به‌خوبی جلوگیری کند. پشتیبانی سایت معمولاً به‌صورت سالیانه انجام شده و شرکت طراح، موظف است در صورت بروز مشکلات و ایجاد خطاها به‌سرعت آن را رفع کند.

رفع ایرادات فنی و تغییرات در وب‌سایت

فضای رقابتی که در بستر اینترنت به‌وجود آمده موجب شده که افراد به‌دنبال طراحی‌های نوین  برای وب‌سایت خود باشند. ما در پشتیبانی سایت ویرا با راهکارهایی برای انواع وب‌سایت‌های پزشکی، حقوقی، خبری، طراحی، سایت‌های شرکتی، طراحی سایت املاک و فروشگاه‌های اینترنتی طراحی‌های منحصر به‌فردی انجام خواهیم داد.

خدمات محتوا گذاری

مهم‌ترین شاخصه برای تعیین رتبه شما در گوگل ارائه خدمات محتوا و محتوا نویسی بهینه با رعایت اصول سئو و خواهد بود. حتما تاکنون جمله مشهور ««محتوا پادشاه است.»» را شنیده‌اید. امروزه مهم‌ترین بخش وب‌سایت‌ها برای ارائه به کاربران، محتوا‌گذاری مناسب خواهد بود. تمام مطالبی که شما در وب‌سایت خود اعم از ویدیو، متن، عکس و فایل صوتی قرار می‌دهید، جزئی از محتواهای وب‌سایت محسوب می‌شوند. مادر پیشگام ویرا با به‌کارگیری جدیدترین متدها در زمینهٔ محتوا نویسی به‌خوبی وب‌سایت شما را برای موتورهای جستجوگر بهینه خواهیم کرد.

استفاده از کلمات کلیدی مناسب، رعایت اصول نویسندگی و رعایت اصول سئو و بهینه‌سازی محتوا ازجمله مواردی است که ما برای شما به‌خوبی انجام می‌دهیم.

خدمات سایت و پشتیبانی شرکت ویرا

گسترش استفاده از کسب‌ و کار اینترنتی و فعالیت کاربران بر روی این بستر موجب می‌شود که شما برای رونق کسب‌ و کار خود نیاز به پشتیبانی مناسب داشته باشید. ما در شرکت ویرا با پشتیبانی سایت شما به بهترین نحو، انواع خدمات مورد نیاز جهت بهبود عملکرد وب‌سایت شما را ارائه می‌دهیم.

شرکت پیشگامان داده و فناوری ویرا با فعالیت گسترده در حوزه دیجیتال مارکتینگ تمام خدمات مربوط به کسب‌ و کار اینترنتی را انجام می‌دهد. ما به‌واسطه داشتن نیروهای متخصص، مستعد و جوان از به‌روزترین متدها برای خدمات پشتیبانی سایت شما استفاده می‌کنیم. شما می‌توانید با مراجعه حضوری به دفتر ما و همچنین تماس تلفنی و ارسال ایمیل با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.