خدمات شبکه اجتماعی

شرکت پیشگام ویرا بزرگترین ارائه دهنده خدمات اینستاگرام در ایران!

بیش از 85 درصد از جمعیت ایران، یعنی معادل 68 میلیون نفر از شبکه اجتماعی استفاده میکنن!

با اینستاگرام، در کمترین زمان بیشترین آمار فروش رو تجربه کنید، برند خودتون رو رشد بدین و اعتبار کسب کنین.

خدمات شبکه اجتماعی
خدمات شبکه اجتماعی

چرا باید اینستاگرام داشته باشیم؟

 با داشتن یک فروشگاه اینترنتی، شما میتونید فروشتون رو چند برابر کنید. داشتن یک صفحه تجاری تو اینستاگرام هم باعث فروش شما میشه؛ اما مزیتی که اینستاگرام نسبت به سایر پلتفرم‌ها داره، بازدهی سریع و کوتاه مدت اونه! شما با داشتن یک پیج اینستاگرام و انجام یک سری فعالیت‌ها میتونین برند‌سازی کنین، محصولتون رو بفروشین و یا برای آموزش‌های جذابتون، کاربر و مشتری جذب کنین! اینستاگرام مزیت‌های بسیار زیادی داره که در ادامه در موردش صحبت می‌کنیم.

جذب مشتری وفادار
.

توسط اینستاگرام می‌تونیم به جذب مشتری وفادار بپردازیم. در اینستاگرام ازطریق ارسال محتواهای ناب و مفید میشه افراد زیادی رو جذب کرد. افراد علاقه‌مند به محتواهای شما، دوست دارن شما را دنبال کنن، مطالبتان را بخوانند و از راهکار‌های تجاری شما استفاده کنن. همونطور که میدونید محتوا باید کارشناسانه باشه تا بتونید تو این بازار پررقابت جواب بگیرید. شرکت ویرا با داشتن ادمین‌های با سابقه و حرفه‌ای کنارتونه تا رشد خوبی رو تجربه کنین.

کمپین‌های تبلیغاتی
.

یکی از ویژگی‌های بسیار خوب اینستاگرام‌، راه اندازی کمپین‌های تبلیغاتیه. به‌واسطه این کمپین‌ها می‌تونین به فروش بیشتر، جذب مشتری بیشتر، درآمد‌زایی با دوام‌تر و کلی مزیت دیگه دست پیدا کنین. اگر می‌خواهید به درستی کمپین‌های اینستاگرام را طراحی و اجرا نمایید، باید با مشاوره و نقشه‌ راهی که توسط کارشناس برای شما تعیین میشه حرکت کنین. ویرا با سابقه طولانی تو این زمینه میتونه کمک خیلی خوبی بهتون بکنه.

نامحدود بودن!
.

اینستاگرام از شبکه‌های محبوبیه که بدون محدودیت در دسترس افراد قرار می‌گیره و کسب و کار‌های بسیاری بر‌پایه اینستاگرام شکل گرفتن. این شبکه اجتماعی تونسته در چند سال اخیر مشتریان بسیاری رو به خودش جذب کنه. اینستاگرام محدودیت‌های دسترسی نداره و شما می‌تونید از هر جای دنیا با دوستان و مخاطبان خودتون ارتباط تصویری برقرار کنید. برای اینکه بتوانید از تمامی قابلیت‌های اینستاگرام استفاده کنید، می‌تونید از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با ما با ویرا در ارتباط باشید.

تبلیغات در سطح وسیع تر
.

اینستاگرام یکی از شبکه‌های بسیار گستره‌ است که امکان تبلیغات بسیارخوب و پربازدهی هم داره؛ البته باید بسیار مراقب باشید چون تعداد پیج‌هایی که فالور فیک دارن و واقعی نیستن هم خیلی بالاست! شرکت ویرا با همکاری با بیش از هزار صفحه و با ارائه گزارش کامل و جامع میتونه تضمین خیلی خوبی برای تبلیغاتتون ارائه بده

بهتره این جمله رو یادتون بمونه: محتوا پادشاهه!
.

تولید محتوا در اینستاگرام، از مهم‌ترین مقوله‌های مدیریت پیج اینستاگرامه. در مدیریت پیج اینستاگرام می‌تونید به واسطه تولید محتوای متنی، صوتی و ویوئویی، محصولات خودتون رو معرفی کنین، مورد خاصی را آموزش بدهید و یا اطلاع رسانی‌های مهم و توسعه برندتون رو هدفتون قرار بدین. تولید محتوا در اینستاگرام به چند شیوه انجام میشه که تو آموزش‌های ویرا میتونین به‌صورت کامل این مطالب رو بخونین

هزینه کم
.

شما برای مدیریت پیج اینستاگرام هزینه کمی نیاز دارید. از خوبی‌های اینستاگرام اینه که کمترین هزینه برای تبلیغات و بیشترین بازدهی رو داره. افرادی که از اینستاگرام استفاده می‌کنن می‌تونن برای دستیابی به درآمد بیشتر، از تمامی قابلیت‌ها و تکنیک‌های اینستاگرام استفاده کنن که خب این نیازمند علم و تجربست. اگر علم تجربه و وقت کافی رو ندارید، نگران نباشید؛‌ شرکت ویرا کنارتونه تا بالاترین بازدهی رو بتونید داشته باشید.

مشاوره رایگان

طبق آخرین آمارها حدود 97 درصد از  جمیعت ایران از تلفن همراه استفاده میکنن! از این تعداد 68 میلیون نفر هم در شبکه مجازی فعالن که بیشترین آمار با اختلاف زیادی برای اینستاگرامه! با همین آمار میتونید ارزش و فرصت فوق‌العاده‌ای که داخل این شبکه  برای رشد و توسعه هستش رو درک کنید! فعالیت تو اینستاگرام و رسیدن به فروش اونقدراهم ساده نیست! کارشانسان ویرا با خدمات اینستاگرام کنار شمان تا بتونید تو زمان کم فروش زیادی رو تجربه کنید.

ارتباط مستقیم با کارشناسان ویرا: