طراحی وبسایت

طراحی وبسایت حول نیازهای کاربر

داشتن یک وب سایت از حیاتی‌ترین ابزارها برای فعالیت در بازاریابی دیجیتال به‌شمار می‌رود. با طراحی وب سایت و داشتن فروشگاه اینترنتی، دیگر محدودیت مکان و زمان برای شما و مشتریانتان معنایی ندارد! آنها در هر زمان و در هر مکان می‌توانند از سایت شما بازدید، محصول مورد نظرشان را انتخاب کرده و سفارششان را ثبت کنند.
شرکت ویرا با داشتن افراد متخصص و باتجربه و ارائه نمونه کارهای موفق در طراحی وب سایت، آماده همراهی شماست تا با چشم اندازی مشخص و نقشه راهی حرفه‌ای کسب و کار خودتان را توسعه بدهید.

Pics | ویرا

عنوان مناسب

نیاز به سایت به‌عنوان پلی برای برقرای ارتباط با کاربران، مخاطبین و همچنین خریداران خدمات و محصولات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در سراسر جهان، سازمان‌ها و افراد حقیقی سعی کردند تا با‌طراحی سایت و بهره‌گیری از خدمات آنها پیشرفت را در حوزه‌های شغلی و حرفه‌ایی خود به حداکثر برسانند؛ بنابراین طراحی سایت و چگونگی استفاده از آن از اهمیت چشمگیری برخوردار است.

Illustration 3 | ویرا
Illustration 4 | ویرا

طراحی واکنش‌گرا(Responsive)

طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو باعث می شود سایت با ابعاد و رزولوشن سیسستم های مختلف مانند گوشی، تبلت و لپ تاپ سازگاری داشته باشد. وب سایت واکنش گرا باعث تجربه خوب و راحتی کاربران با دستگاه های مختلف شده است. این یکی از رمزهای موفقیت در در کسب و کارهای آنلاین شده است.

محبوب‌ترین‌‌ها

ساخت وب سایت برای هر کسب و کاری نیاز است؛ فرقی ندارد که شما صاحب یک فروشگاه آنلاین هستید یا یک وب سایت خبری! ساخت سایت برای اکثر کسب و کارها و بخش‌های مختلف مورد نیاز است. ویرا برای سهولت شما انواع طراحی وب سایت‌های متنوعی رو آماده کرده است تا به‌راحتی بتوانید متناسب با کسب و کارتان، بخش مورد نظرتان رو انتخاب کنید.

آماده‌اید؟

مشاوره رایگان

 به‌صورت رایگان از تیم مشاوران خبره ویرا مشورت بگیرید

نرم‌افزار

تکنولوژی‌هایی که ما به‌کار می‌گیریم

امروزه یکی از راه‌های افزایش فروش و درآمد برای صاحبان کسب و کار استفاده از یک وب سایت تخصصی است. وب سایت در حقیقت بهترین ویترین برای نشان دادن خدمات و محصولات شماست.
شرکت نرم افزاری ویرا با بهره‌گیری از بهترین طراحان در زمینه طراحی سایت، سعی در ارائه خدمات طراحی سایت ویرا با بهترین کیفیت و منصفانه‌ترین هزینه دارد!

Group 8050 | ویرا

مراحل طراحی وب سایت

آماده‌‌ شروع هستید؟

۰۱

۰۲

۰۳

۰۴

۰۵

۰۶

۰۷

۰۸

با ثبت و ارسال درخواست به شرکت ویرا، کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت با ما تماس می گیرند.

ارتباط تیم فنی با کارفرما و برگزاری جلسات جهت نیازسنجی و امکان سنجی طرح

برگزاری جلسات پرزنت پروپوزال و اعمال نظرات کارفرما

جلسه نهایی و عقد قرارداد و شروع پیاده سازی و توسعه پروژه

ارسال نسخه اولیه به کارفرما و اعمال نظرات و اصلاحات

انتشار نسخه تست آلفا و تست بتا

رفع باگ و اصلاحات نهایی و انتشار نسخه نهایی

شروع مراحل پشتیبانی

ارسال درخواست

تنظیم جلسه

پرزنت پروپوزال

توسعه پروژه

نسخه اولیه

تست اپلیکیشن

نسخه نهایی

پشتیبانی اپلیکیشن

تیم

اعضای همکار در پروژه

نمونه کارهای وبسایت

مشت از خروار

دانش‌گاه ویرا

به‌روزترین مطالب آموزشی

سوالات پرتکرار

پرسش و پاسخ

سیستم مدیریت محتوا یا cms چیست؟

سیستم مدیریت محتوا، سیستمی است که برای مدیریت راحتتر محتوای وب سایت بکار برده می شود. در واقع برای طراحی سایت های ساده میتوان از سیستم های مدیریت محتوا یا cms استفاده نمود و بدون نیاز به دانش فنی خاصی از برنامه نویسی سایت را طراحی نمود. یکی از معروفترین سیستم های مدیریت محتوا، وردپرس می باشد.

وردپرس چه امکاناتی دارد؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که به سبب امکانات زیادی که دارد و از همه مهمتر به دلیل رایگان بودن آن مجبوبیت خاصی دارد. می توان گفت حدود 23 درصد از سایت های جهان بر پایه وردپرس نوشته شده اند. کاربری ساده این سیستم، تنوع قالب ها و صرفه جویی در هزینه نیز دیگر عوامل محبوبیت وردپرس است.

هاست خارج از کشور بهتر است یا داخل کشور؟

در صورتی که عمده کاربران سایت شما در ایران هستند بهتر است سرور و هاست شما نیز در منطقه جغرافیایی نزدیک به خودتان یعنی در ایران باشد. اگر مشتریان شما عمدتاً در کشور دیگری هستند می‌توانید هاست همان کشور را تهیه نماید. این مورد در سرعت بارگذاری سایت برای کاربران اهمیت بسیاری دارد.

آماده‌اید؟

مشاوره رایگان

 به‌صورت رایگان از تیم مشاوران خبره ویرا مشورت بگیرید

Mockup dark | ویرا